reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rok starań, biochemiczna i dalej nic... TSH

Koniecznie endokrynolog. Poronilam 2 ciaze i badania ktore byly nie tak to właśnie typowo tsh. Teraz biore leki i jestem w 23tc. Skąd jesteś? Leczyla mnie super kobieta, mogę Ci polecić.
 
reklama
Miałam TSH wyższe od ciebie, bo 3,8. Dostałam eutyrox i po 8 tygodnia spadło do 1,7 i zaszłam w ciążę. Obecnie jestem w 12 tygodniu. Leki biorę nadal tylko pilnuje co miesiąc poziomu czy nie wzrasta.
Umów sie do endo, powiedz ze sie starasz o dziecko, to lekami Ci obniży TSH.
Witam a jaka dawke dostalas leku? Ja mma 3.850 tsh dostalam 25 i czekam na badania....staram sie i dzidziusia 2 cykl .ciekawe czy coa spadnie to tsh ft4 mam 1.40
 
reklama
Witam a jaka dawke dostalas leku? Ja mma 3.850 tsh dostalam 25 i czekam na badania....staram sie i dzidziusia 2 cykl .ciekawe czy coa spadnie to tsh ft4 mam 1.40
Po 4 tygodniach brania 25 nic mi nie spadło, zwiększono mi dawkę do 50 i po kolejnych 4 tugodniach spadlodlo do 1,7.
Takze 8 tygodni czekałam aż się ruszy, ale może gdyby odrazu 50 barala było by szybciej.
Zależy wszystko czy masz opory organizm na leki czy nie. Sprawdź po 4 tugodniach jak wygląda sprawa i ewentualnie będziesz wiedzieć.
 
Do góry