reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rolety tradycyjne czy dzien noc

reklama
Ja dopiero niedawno trafiłam na artykuł na temat rolet Link do: Rodzaje rolet zewnętrznych. Rolety naokienne, natynkowe, podtynkowe, nadprożowe – jak wybrać? - Cafeteria , z którego dowiedziałam się jak ogromny jest ich wybór. Taką decyzję należy dobrze przemyśleć, żeby wybrać najlepsze rozwiązanie. Moim zdaniem rolety zewnętrzne mają więcej zalet, gdyż pełnią więcej funkcji. Nie tylko zaciemniają pomieszczenie, ale też wygłuszają uliczny szum i stanowią dodatkową izolację termiczną.
 
A czy ktoś ma rolety termiczne? Faktycznie odbijają światło i mniej się nagrzewa w pomieszczeniu?
 
reklama
Ja mam dzień noc ale montujemy jeszcze zewnętrzne. Super sprawa jak są upały i jak się wyjezdza jakoś bezpieczniej.
 
Do góry