reklama

Rolki dla 5 latki - tak, czy nie?

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez masebi, 13 Kwiecień 2012.

 1. masebi

  masebi Fanka BB :)

  Mój mąż się uparł, że dziecko będzie na rolkach jeździć...zapalił się po tym jak nauczyła się w tym roku jeździć na nartach.
  Tylko, że śnieg jest miękki, a beton nie. Schizuje, że sobie coś mała połamie. Uczyłyście może dzieci na rolkach jeździć? Jak poszło?
   
 2. mata-kow

  mata-kow mama do kwadratu :)

  5 latka spokojnie na rolkach będzie jeździć :tak: można jeszcze poszukać modeli, które mają przekręcane środkowe kółko tak, żeby z tyłu były 2 jak w zwykłych wrotkach a z przodu jedno.
  My w tym roku będziemy startować z naszą 4-latką :tak:
   
 3. reklama
 4. magda1978

  magda1978 Fanka BB :)

  Moja córcia zeszłoroczną wiosną uczyła się jeździć, więc miała 4,5 roku, załapała od razu. Bez wywrotem się nie obyło, ale od czego są ochraniacze. Będzie dobrze:tak:
   
 5. Madzia_33

  Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

  pewnie ze tak!!! mija mała wymiata teraz jak nie jeden starszy:) do dam jeszcze ze zima musisz ja na łyzwach uczyc!!!:-) to dopiero jest frajda dla małolaty!!!
   
 6. EEnil

  EEnil Gość

  Moja córka jeździła na wrotkach rok temu a w tym roku dostała rolki (w lipcu będzie miała 5 lat). Z tym, że rolki dostała specjalne dla nie czyli z 3 kółkami. Jedno z przodu i 2 z tyłu...tak jak w rowerku, większą stabilizacje ma i świetnie się jej jeździ:)
   
 7. monia_l

  monia_l Wrześniowe mamy'07

  pewnie że tak moja córka własnie na 5 urodziny dostała rolki i świetnie sobie poradziła syn miał wtedy 2,5roku i też chciał próbowac i powiem szczerze że nawet lepiej mu to szło niż córce ja jestem na tak:tak:
   
 8. Bodzinka

  Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

  Jakby nie to, ze mój syn na łyżwach byl raz i mu sie nie podobalo to bym swojemu rolki kupiła. Ale on woli hulajnoge i rower. Troche żałuje by bym z nim smigała...
   
 9. arabica

  arabica Aktywna w BB

  zakładaj mu ochraniacze i kask i niech śmiga jak ma ochote - takie maluchy lepiej jezdza niz ja ! :)
   
 10. reklama
 11. Gosia1984r

  Gosia1984r Zaciekawiona BB

  Oczywiście! Ja czekam z moim małym jeszcze rok ( bo ma teraz 3) i też startujemy :tak: Oczywiście trzeba pamiętać o ochroniaczach i kasku.
   
 12. Kiulik

  Kiulik Fanka BB :)

  własnie widziałam takie w toysie i nie przypuszczałam, że te kółka moga ułatwiać naukę, raczej wydawało mis się odwrotnie;0
   

Poleć forum