reklama

Rolki dla 6latka

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Anka yoggga, 25 Marzec 2010.

1. Anka yoggga

Anka yoggga Zaangażowana w BB

Kochane mamuśki chce kupić synkowi rolki, ale nie mam pojęcia jakie:baffled: tyle tego jest że nie wiem co wybrać. To początki nauki, na co ma zwrócić uwagę przy wyborze? Proszę o pomoc:-)

2. Anka yoggga

3. reklama
  4. Piwonia_2

Piwonia_2 Fanka BB :)

5. monia_l

monia_l Wrześniowe mamy'07

ja mam ten sam problem chce kupic rolki dla córki na 5urodziny.
    Anka yoggga te same rolki na Allegro kosztują dużo mniej
    ROLKI DZIECIĘCE MOVE ANDY REGULACJA ABEC3 29/32 (945501244) - Aukcje internetowe Allegro
    tylko że nie ma w tym większym rozmiarze a w tym rozmiarze 29-32 to wkładka na centymetry wychodzi dużo mniejsza bo jest do 18,5cm a moja córka juz ma 18cm.(rozmiar 29)
    ja zastanawiam się nad tymi
    ROLKI UM REGULOWANE ABEC 5 ALUMINIUM r. 30-33 (943806098) - Aukcje internetowe Allegro

6. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

7. Anka yoggga

Serdeczne dzięki za wszelkie odpowiedzi, teraz rozjaśniło mnie się w głowie:-)

8. karolina872

karolina872 Aktywna w BB

myślę że jak wybierzecie się do jakiegoś sklepu innego niż supermarket to sprzedawcy powinni się znać i umieć doradzić, my kiedyś kupowaliśmy w decathlonie i też byliśmy zupełnie zieloni :)

9. solina

solina Zaangażowana w BB

na to żeby były wygodne :) i bezpieczne :) są takie ze specjalnymi kółkami :) ale ogólnie wrotki polecam dla maluchów :) mogą okazać się bezpieczniejsze. :) chociaż niczego nie gwarantuję :)

10. reklama

Poleć forum