reklama

Rolki dla 6latka

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Anka yoggga, 25 Marzec 2010.

1. Anka yoggga

Anka yoggga Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kochane mamuśki chce kupić synkowi rolki, ale nie mam pojęcia jakie:baffled: tyle tego jest że nie wiem co wybrać. To początki nauki, na co ma zwrócić uwagę przy wyborze? Proszę o pomoc:-)

2. Anka yoggga

Anka yoggga Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  3. reklama
  4. Piwonia_2

Piwonia_2 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  5. monia_l

monia_l Wrześniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja mam ten sam problem chce kupic rolki dla córki na 5urodziny.
    Anka yoggga te same rolki na Allegro kosztują dużo mniej
    ROLKI DZIECIĘCE MOVE ANDY REGULACJA ABEC3 29/32 (945501244) - Aukcje internetowe Allegro
    tylko że nie ma w tym większym rozmiarze a w tym rozmiarze 29-32 to wkładka na centymetry wychodzi dużo mniejsza bo jest do 18,5cm a moja córka juz ma 18cm.(rozmiar 29)
    ja zastanawiam się nad tymi
    ROLKI UM REGULOWANE ABEC 5 ALUMINIUM r. 30-33 (943806098) - Aukcje internetowe Allegro

6. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. Anka yoggga

Anka yoggga Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Serdeczne dzięki za wszelkie odpowiedzi, teraz rozjaśniło mnie się w głowie:-)

8. karolina872

karolina872 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    myślę że jak wybierzecie się do jakiegoś sklepu innego niż supermarket to sprzedawcy powinni się znać i umieć doradzić, my kiedyś kupowaliśmy w decathlonie i też byliśmy zupełnie zieloni :)

9. solina

solina Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    na to żeby były wygodne :) i bezpieczne :) są takie ze specjalnymi kółkami :) ale ogólnie wrotki polecam dla maluchów :) mogą okazać się bezpieczniejsze. :) chociaż niczego nie gwarantuję :)

10. reklama

Poleć forum