reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Ropiejące oczko

agnieszka81

Fan(ka)
Dołączył(a)
10 Luty 2007
Postów
1 777
Mój Kubuś miał udrażniane kanaliki łzowe w obu oczkach gdy miał 4 miesiące.Praktycznie od urodzenia ropiały mu oczka-łezka"stała" w oku, tak jak piszecie nie miała gdzie odpływać.Dostawał różne krople, maści, masaże-nic nie pomagało.
Sam zabieg trwał dosłownie 3 minuty-malutki bardzo płakał-i też wyproszono mnie z sali.Ale poprawa była natychmiastowa, i nic do tej pory się nie dzieje.
a I ważna uwaga od lekarza:NIE PRZEMYWAJCIE OCZU DZIECKA RUMIANKIEM-POWODUJE ROPIENIE OCZU!!!!!też przemywałam i lekarka powiedziała j.w.
 
reklama

Kasia1978

Fan(ka)
Dołączył(a)
7 Luty 2007
Postów
2 624
Miasto
Toruń
Mam podobny problem, a nam pediatra oprócz kropli poleciła przemywać oczko świetlikiem. Dopiero zaczęłam więc trudno mówić o efektach. Zobaczymy :tak:
 
Do góry