reklama

Ropień piersi.

Temat na forum 'Porady położnej' rozpoczęty przez Violett, 28 Grudzień 2010.

1. Violett

Violett Fanka BB :)

Witam.
    Jakiś czas temu zrobiło mi sie zgrubienie w piersi. Lekarz stwierdził że to ropień. 25 grudnia miałam zabieg po narkoza. Mam dwa nacięcia. Z jednego nadal leci ropa i wycieka mleko. 26 grudnia bylam na zmianie opatrunku w szptialu a 27 w przychodni. Lekarz w przychodni od razu powiedział ze musze zaczac brac proszki na zachamowanie laktacji. i tutaj moje pytanie: Czy po nacieciu ropnia trzeba "spalic" pokarm??
    Dodam ze w szpitalu powiedziano mi ze po 2-3 dniach mam karmic dziecko z "chorej" piersi. Wiec mam juz metlik w glowie. Dziecko ma dopiero prawie 1,5 miesiaca i nie chcialabym farmakologicznie dazyc do straty pokarmu. Prosze o odpowiedz.
    Pozdrawiam.

2. olis23

olis23 Fanka BB :)

Hej kochana wiem co przechodzisz!!
    2 miesiące temu miałam nacinaną pierś, z której leciały płyny no i baaardzo dużo mleka, nikt mi nie powiedział wprost że mam przestać karmić ale były sugestie. To był 4 zastój w ciągu 7 tyg który skończył się ropniem (poprzednie udało się rozmasować) i na tym skończyłam karmić piersią moje bliźniaczki. Mi powiedziano że mam takie a nie inne piersi i to nie z nadmiaru mleka tylko poprostu jakieś wąskie kanaliki miałam które non stop sie przytykały i przytykac sie beda. Poszłam do ginekologa po bromergon i dalam sobie spokój. Jeśli jest to Twój pierwszy ropień że tak powiem i nie mialaś wczesniej problemow z karmieniem to radzilabym karmic, ja od 1 tyg miałam problemy wiec przestałam. no i ja bym poczekała aż dziury zarosną i piers dobrze sie oprozni z tego syfu. pozdrawiam

3. reklama
  4. Violett

Violett Fanka BB :)

Dziękuje za odpowiedz :)
    Narazie nie karmie Mariki, tylko sciagam i wylewam a karmie ze zdrowej piersi. Ale to sie rowna z tym ze musze dokarmiac.
    Ale narazie walcze. Nie chce sracic pokarmu,bo chcialabym karmic jak najdluzej :)
    Dzis bylam na kontroli i okazalo sie ze wszystko ladnie sie goi :)

Poleć forum