reklama

Rosnące brzuszki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2008' rozpoczęty przez AMK, 31 Lipiec 2007.

1. AMK

AMK ...

Pokazujcie i chwalcie się swoimi pięknymi brzuszkami :-)

Ja zaczynam :-) - zdjęcie zrobione dzisiaj :cool2:

A to moje testowanie - 4 lipiec :-D

2. Ewa-Krystyna

Ewa-Krystyna Mamy lipcowe'08 30-tki , przyszłe mamusie

ja brzuszka na razie nie pokaze ( ogromniasty jest,bo duzo tluszczyku wokol :-D), ale pokaze moj test zrobiony 15 lipca... druga krecha pojawila sie niemal natychmiast... test robiony w 4 dni po spodziewanej @... bylam w szoku - logicznie nie mialam szansy na ciaze,bo moj cervix byl zablokowany - podczas hsg w 5dniu tegoz wlasnie cyklu kontrast nie chcial przejsc poza cervix; lekarz zalecil laparoskopie i pozniej dalsze leczenie clo; razem z Joe myslelismy,ze przed nami jeszcze conajmniej 3-4 cykle zanim sie uda.... niespodzianka byla niesamowita:-)....

3. reklama
  4. Elip

Elip Zadomowiona(y)

testowanko 2 lipca

a brzuszek rośnie ale nie mam kiedy pstryknąć fotke

5. Dusia08

Dusia08 Marzec '08

To ja tez sie pochwale swoim tescikiem :-D

6. dorotaaa26

dorotaaa26 Fanka BB :)

ja tez bym sie pochwalila ale nie umiem moze ktos mi podpowie jak i jak wstawic suwaczek test robilam 31.07.2007 i wyszedl pozytywnie

7. Ewa-Krystyna

Ewa-Krystyna Mamy lipcowe'08 30-tki , przyszłe mamusie

Dorotaa26- wyslalam ci prywatna wiadomosc z instrukcjami jak wstawic suwaczek i zdjecia...

8. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

wstawię swój brzuchol :-p który już jak na 2 miesiąc jest dośc duzy:zawstydzona/y::-D przy pierwszej ciązy też tak było:-)

9. mamma80

mamma80 Entuzjast(k)a

No powiem ci że całkiem niezły,ale to chyba dobrze...Bardzo ładnie wyglądasz.

10. reklama
  11. Stars1

Stars1 Zaciekawiona BB

A oto moje dwa tesciki :) robione 23.07 :)

12. Nadin

Nadin Nadin;)

;)
    przepraszam ale sprawdzam suwaczek

Poleć forum