reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

weronika - śliczny brzuszek a ty wyglądasz ślicznie:-) jak patrze na twoje zdjęcia to mi się na wspomnienia zbiera
 
reklama
Beti, fajny brzuszek.Jak na ten etap ciąży, to nie wygląda na zbyt duży. A jak Ty się czujesz?
 
Beti fajnie wyglądasz, na razie pewnie brzuszek Ci nie przeszkadza

A to mój bębenek w 40 tygodniu ciąży

brzuch2.jpg
brzuch3.jpg
brzuch4.jpg
 
Brzuszek znacznie się powiększył przez ten miesiąc, ale przy moim biuście słabo go było widać:tak::-p
Czuję się dość dobrze, tylko nie za bardzo mogę się schylać i siedzieć przy obieraniu ziemniaków:-)

Asiu, rzeczywiście potężny ten brzuszek przy Twojej filigranowej figurce:-D dobrze, że wszystko poszło tam:tak:
 
Beti - no na reszcie! Już myślałam że się nie doczekamy fotek :sorry2: No i muszę Cię opindolić - gdzie ta Twoja "mocna sylwetka"??? No cyc to może i masz ale reszta .... ojjjj Ty :dry::dry:
Do tematu - brzuszek zgrabniutki, czyli siostrzyczka Jolci tam fika? Macie już plany na imiona?
Asia - wow spore ma Ewunia mieszkanko. Ty chyba nieco na buźce się zaokrągliłaś ;-) Oby szybciutko zechciał szkrab wyjść i nie ciążyć już mamusi :tak:
 
Asia, ale masz duuużyyy brzuch :szok:. Już wcale się nie dziwię, że jest Ci ciężko. Oby maleńka jednak nie kazała Ci zbyt długo czekać. Zbieraj siły na poród.
 
reklama
Dziewczyny piekne fotki
beti-no to szybciutko dawaj aktualne bo tu maly brzusio masz;-)
Asia-ty szalencu jaki brzucholek no ale tylko brzusio
i wiecie co dajcie mi przepis na dziewczynke;-) i fluidki przesylajcie:-D w szczegolnosci Asia bo to juz 3 corcia:tak: buzki
 
Do góry