reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

Dziewczyny ja przytyłam już 22 kilo wiec to nie tylko brzuch:-p po prostu wcześniej, tzn. jeszcze w maju wyglądałam jak szkielet obciągnięty skórą i pewnie za rok biegając za trzema dzieciakami znowu tak będę wyglądać :baffled: takie życie :dry:

Kasik to bym chyba musiała mojego męża podesłać bo on same dziewczynki umie robić ;-)
 
reklama
Asia faktycnzie spory brzuszek a tych 22 kilo wogóle nie widac ;-) ja tez miałam taka piłke z przodu i potrafi ciazy:baffled:
Beti super wygladasz:tak: fajny masz ten brzusio a biust imponujacy podzieliła bys sie z mniej obdazona kolezanka;-):-D
 
Mrowa, z przyjemnością oddam Ci połowę moich:tak:
Kasik, najpierw zacznijcie staranka, a potem się zobaczy;-)

A oto znów ja
30tc
30tc-1..jpg

i 33tc
33tc-2..jpg

oraz z ciekawską córcią
33tc-4..jpg
 
Beti, no masz co dźwigać :-) Bardzo fajny brzuszek. Widać, że to już końcówka. A Tobie dużo lepiej w rozpuszczonych włosach niż w kitce.
 
Sliczny brzusio Siwona! bardzo ładnie wyglądasz... To znaczy..że jeszcze rośnie :-)) ile przytyłaś? Bo ja cos czuję,że tym razem to nie będzie ksiązkowe 11kg(z Alexem) czy 9,5kg z Tośką...Bo juz nie mieszczę się w spodnie..
 
reklama
Do góry