reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

AMK

...
Dołączył(a)
7 Maj 2006
Postów
151
Pokazujcie i chwalcie się swoimi pięknymi brzuszkami :-)

Ja zaczynam :-) - zdjęcie zrobione dzisiaj :cool2:



A to moje testowanie - 4 lipiec :-D

 
reklama
ja brzuszka na razie nie pokaze ( ogromniasty jest,bo duzo tluszczyku wokol :-D), ale pokaze moj test zrobiony 15 lipca... druga krecha pojawila sie niemal natychmiast... test robiony w 4 dni po spodziewanej @... bylam w szoku - logicznie nie mialam szansy na ciaze,bo moj cervix byl zablokowany - podczas hsg w 5dniu tegoz wlasnie cyklu kontrast nie chcial przejsc poza cervix; lekarz zalecil laparoskopie i pozniej dalsze leczenie clo; razem z Joe myslelismy,ze przed nami jeszcze conajmniej 3-4 cykle zanim sie uda.... niespodzianka byla niesamowita:-)....
 
testowanko 2 lipca
0703095836rn0.jpg



a brzuszek rośnie ale nie mam kiedy pstryknąć fotke
 
wstawię swój brzuchol :-p który już jak na 2 miesiąc jest dośc duzy:zawstydzona/y::-D przy pierwszej ciązy też tak było:-)

dsc07973eg9.jpg


dsc07974pu1.jpg
 
reklama
Do góry