reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

hehe goręcej tu niż na głównym:-D:-D

i dalej te foty nie za wielkie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to ja jakiś ciołek jestem, bo już pojęcia nie mam jak wkleić większe:zawstydzona/y::wściekła/y:

Mrowa - kurcze, niby tak niedaleko mamy do siebie a ciężko się wybrać:-( Musze M gdzieś w Wasze strony wydrzeć, nie ma tam czegoś do zwiedzania w Twoich okolicach??:-D To wtedy mnie zmacasz:-D:-D:-D żartuje

Dzięki dziewczyny!!! Ciężko już trochę, na szczęście nogi nie puchną i jak pisałam samopoczucie o niebo lepsze niż z Nelą. Już któryś raz z kolei śnił mi się poród (CC) a dziś to Filip od razu zaczął gadać tzn. typu "aguu" jak 3 miesięczne dziecko:-) ja to mam poronione sny!:eek:

Wiecie, nie sądziłam że to ja będę pierwszą pomarcówkową mamą:shocked2: a tu proszę, jaki los nam płata figle

Dodam jeszcze że to z 31tc, obw pasa 114cm (niebawem metra braknie) i 9kg+ (licząc że miałam tyle co z Nelą na początku) - ogólnie waga tj. z Nelą
 
Ostatnia edycja:
reklama
Weronika mozesz zwiedzic mój dom w ostatecznosci;-):-D:rofl2:
a jesli ejstesmy przy spotkaniach tod zis mnie Skaba odwiedziła :-) była w okolicy i wdepneła na chileczke i tym sposobem zrobiła mi miły prezent urodzinowy:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
juz znam druga marcówke to jest cos:tak:;-):-D
 
Weronikaa, wyglądasz nieziemsko pięknie... już jako tuż, tuż podwójna mama:tak: i naprawdę do twarzy Ci z brzuszkiem, daj jakies fotki z Nelą, coby zrobiło się rodzinnie:tak: buziaki dla gadającego Fifiego:-D
 
Teraz to ja nawet wzorki na kiecce widziałam heheh.Za to pamiatek nie ;-)Weronika wyglądasz swietnie brzus bardzo zgrabny i ciesze sie ze dobrze sie czujesz.
 
Weronika, super brzucho :tak: i mamusia widze w swietnej formie. a tych "pamiatek" po Neli to ja tam nie widze, moze tez nie dowidze :-D
I mnie tez sie takiego zachcialo ale jeszcze trzeba ciut poczekac
 
sorki jeszcze raz, hihi ale nawet Stefanne udało mi się przywołać moim brzucholem na BB

Kochana jak zobaczyłam taki śliczny brzusio to nie mogłam nie skomentować..!!!:tak:;-)
U nas wykańczająca końcówka, więc czau nie mam na nic, a doba jest o kilka godzin za krótka...:-( Może w weekend będę miała chwilkę, to skrobnę do Was coś więcej!
Pozdrawiam serdecznie i przesyłam wszystkim dzieciaczkom buziaki!:-)
Ania
 
Weronikaa - wyglądasz naprawdę kwitnąco! No i nie powiedziałabym, że to już taki obwód :-D no ale to pewnie dlatego, że jesteś wysoka. Bardzo zgrabnie wygladasz, naprawdę pozazdrościć!
Oj cieszymy się tu razem z Tobą! :-):-):-)
 
reklama
Weronika super wyglądasz, ja uwielbiam patrzeć na kobiety w ciąży, no i gratuluję dobrego samopoczucia, bo jak sobie przypominam jak ja się czułam w ciążach, a szczególnie w drugiej, to mam ochotę M zawiązać na supeł tak profilaktycznie:-D;-)
 
Do góry