reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rośniemy, rośniemy-waga naszych dzieciaczków!

no faktycznie jakaś głupia ta lekarka.. jak niemowlak na piersi może być otyły!! bardzo ładnie wazy i dobrze się rozwija... to najwazniejsze..
 
reklama
Aga,dokladnie! A kalorie i kg same zaczna z Zuzi schodzic,jak zacznie raczkowac,chodzic,biegac... Bo teraz,to niby,gdzie Ona ma je zrzucic wedlug tamtej lekarki? :confused: Glupia baba! A sama do najszczuplejszych nie nalezy. :-D :-p
 
Agutko masz swieta racje, chrzesniak mojego meza to byla jedna wielka kuleczka :-D Bylismy go odwiedzic w zeslzymt ygodniu, chlopaczke ma niespelna 3 latka i jest chudy jak szkapa, odkad zaczal chodzic nie tyje tylko leci z waga w dol :tak:
 
Luczynko,sluchaj,moj brat (pisalam o tym),w wieku 4,5 miesiaca,wazyl 8300g. :-p A teraz... Ma 17 lat,175cm (albo i 3cm wiecej) wzrostu i wazy 54kg! :szok: :-p

A poza tym,wedlug mnie,Zuzia wyglada,jak kazde zdrowo rozwijajace sie Dziecko. :-D Gorzej,jakby byla niedozywiona. :no:
 
Dziewczyny,dzieci karmione piersią nie maja nadwagi!!!!po prostu apetyt im dopisuje i dobrze przybieraja na wadze:tak:
 
edi nawet dzieci karmione piersią mają nadwage - moja Zuzia miala. Ówczesna nasza pani pediatra - bardzo dobra - powiedzialanam ze różnica przytycia od mleka matki a od mleka butlowego jest taka że to od matki szybcej poźniej sie spala, nie zostawia po sobie tluszczyku jak mleko butelkowe.

Mju podawaj wlaśnie małej herbatkę. To na chwilę oszuka jej brzusio i wytrzyma miedzy posiłkami choc 30 min dluzej
 
Dzisiaj byliśmy zważyć Filipka, na elektronicznej wadze wybiło 5760 g i nasza p. doktor powiedziała, że świetnie przybiera zwłaszcza, że Filip jest karmiony sztucznie. Przez miesiąc przytył 800 g i to nie jest ani za dużo ani za mało po prostu w sam raz.
 
Oto wymiary mojej panienki:
masa ciała 5900 (w pieluszce i w bodziaku)
dł. ciała 58 cm
Obw. główki 40 cm
obw. kl. piersiowej 39cm

Pani doktor pochwaliła Oleńkę, że ślicznie i równo rośne :-)
Na razie mamy sie karmić tylko piersią (pani doktor powiedziała, że do 6 miesiąca, bo Ola dobrze przybiera na wadze)
 
Bylismy dzisiaj u lekarza i Oliwka zostala zwazona.
Skonczone 3 miesiace i wazy rowno 6200g.
Pani doktro bardzo nas pochwalila i powiedziala ze ladnie prawidlowo przybiera :tak:

Obwod glowki i klatki piersiowej 40cm.
 
reklama
Luczynko a ile wzrostu ma Twoja córeńka? Na wątku fotkowym mówiłaś że Marika wydaje się malutka no i chyba masz rację, w porównaniu z Oliwką jest... nieduża bo waży 5630 :-)
No i wszystkiego naj dla Oliweczki z okazji ukończenia 3 miesięcy :-D
 
Do góry