reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rośniemy, rośniemy-waga naszych dzieciaczków!

nie mówię nie, w Tomaszowie w zeszłym roku bardzo fajne wczsy były, ale zobaczymy, bardziej w tym roku morze nam w głowie...
 
reklama
Dzis bylismy na spóźnionym bilansie 2-latka :sorry2::zawstydzona/y: i Michaś ma 95 cm wzrostu i wazy 14 kg. 50 centyl wagi i 75 centyl wzrostu. Pani doktor powiedziała, że wszystko ok. Był bardzo grzeczny i dzielny. Pokazał Ładnie gardełko, rozmawiał z Panią doktor, dumna byłam bardzo :tak:

Teraz 20 czeka nas wizyta u stomatologa :sorry2:

A co do stulejki chciaam Was zapytać, czy u Waszych chłopaczków sciąga się już skórka, bo u nas jeszcze nie, ale pediatra powiedziała, że jesli go nie boli nic, to nie ma powodów do obaw, żeby mu próbować sciągac w kapieli i tyle.
 
Agutko po kim ona taka rosła? po Tobie?

Śliczne Zuzia ma blond loczki! :tak:a i widze, że intersuję się rowerkiem. Niestety moja Milenka nie da się nawet posazzic na rower, więc zaczekamy z tym do nastepnej wiosny.
 
Agutko po kim ona taka rosła? po Tobie?

Śliczne Zuzia ma blond loczki! :tak:a i widze, że intersuję się rowerkiem. Niestety moja Milenka nie da się nawet posazzic na rower, więc zaczekamy z tym do nastepnej wiosny.

Mikusia,ja mam 168cm wzrostu. :-p A Jej biologiczny ojciec :)baffled:) ma 195cm,więc sama rozumiesz. :-p
A loczki ma po mojej Mamie,hihihi. :-D
Rowerkiem jest zainteresowana,ale i tak najbardziej to autami od prawie 2 lat. :sorry: :szok: :-D :-) :laugh2:
 
W sprawie postępów to u nas jest jeden OGROMNY POSTĘP. :tak:

Mój mały zatwardziały pieluszkowiec od tygodnia, prawie dokładnie od 2 lat i 8 misiąca życia robi pieknie siusiu i kupke na nocnik.:-D:cool2: Ładnie woła i chętnie siada. Jakoś specjalnie nic w tym kierunku nie robilismy. Czasem nie zakładałam mu pieluszki tylko sadzałam go dosyć często na nocnik, ale sam nie wołał. Potem opowiedzielismy mu o nocnikowej wróżce, która to przynosi prezenty dzieciom które pierwszy raz zrobią kupkę na nocnik. No i którego dnia zrobił, ozywiście dostał prezent i od tamtej pory jakoś tak z dnia na dzień było coraz lepiej.
Wyglada na to, ze pieluszki mamy już za sobą.
Na dworze pieknie podlewa krzaczki, nawet po nocy pieluszka jest sucha :-D:tak::-);-)
 
reklama
Gratulacje postępów dla Michałka.:-)
Tak swoją drogą Nika czy niepomyliłś wątków:dry:;-)z postępami:-p
 
Do góry