reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rośniemy, rośniemy-waga naszych dzieciaczków!

reklama
Widzę , że Igor ma doborowe towarzystwo :-D niezłe chłopaki nam rosną :-) Igor waży 8100 :szok: ale jak widać nie jest największy, najcięższy;-) Myślę , że potem jak zaczną raczkować to ta waga rozejdzie im się po kościach;-):-D
 
oj to mój Franek to jeszcze maluch ze swoimi 7moma kilogramami :) ale za to długasny mi sie zrobił.. ciuszki na 80 cm mu zakładam juz
 
A to już wiem ile Franek waży , bo na innym wątku o to zapytałam :-D Pielęgniarka mierzyła IGORA i niby ma 65 cm ale napewno ma więcej :-D bardzo duży jest chłopak :tak:
 
No to moja Dorotka wcale tak duzo nie wazy!!! W pierwszym dniu czwartego miesiaca wazyla rowne 6 kg :) a ciuszki wkladam jej juz na 68 cm :)

QuBXp1
 
Iwonka może do nas dołączysz , jesteś przecież wrześniową mamusią :-):tak: napisz coś więcej o sobie i córeczce na innych naszych wątkach :tak: zapraszamy :-)
 
Moja córcia w niespałna 16 tyg. waży całe 6kg. Jak my ją mieżylismy miała 59cm.Ubranka na 68 ze względu na dodatkową pieluchę.
 
Moj tata pozyczyl dzis wage od sasiadki aby zobaczyc czy jego wnusiowi sluzy pobyt nad morzem, i okazalo sie, ze sluzy i to bardzo:-) ...podobnie jak to dodatkowe dokarmianie:-D

Macius dzisiaj, na poczatek 18 tygodnia wazy 6600! a 6.12 w przychodni wazyl 5650, czyli do dzis przybral na wadze 950 gram:szok: ! A jak na niego w tak krotkim czasie to baaardzo duzo:-D Robi sie papusny:tak: i powiekszaja sie jemu doleczki w policzkach:-D
Ale "profesjonalne":laugh2: wazonko czeka Maciusia 17go stycznia-tuz przed szczepieniem.
 
reklama
Do góry