reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rośniemy, rośniemy-waga naszych dzieciaczków!

reklama
Moja Alicji w wieku 4,5 miesiąca waży 7600!!!:szok: :-D. Lekarz tylko za każdym razem powtarza: "Jaka ona duuuża".;-) :-)
 
Bylysmy dzisiaj w przychodni i przy okazji poprosilam pielegniarke o zwazenie Oliwii i przezylam :szok: rowne 7 kg! Moj kochany Maly Klocuszek:tak:
 
Mój Romulus dziś był ważony w przychodni i waży 6,750 kg. Czyli przez 7 tyg. przybył mu kg. A co do mierzenia, to bez sensu, bo nie prostuje nóżek i wynik jest bardzo zaniżony
 
Moje maluchy 11.01.2007r. Natasza 6900 a Igor 7600. Myślałam, że są ogromne ale widzę, że wcale nie
 
Zuzia dzis: 8300g i 66cm dluga. :-D Czyli przez 6 tygodni urosla 2cm i przybrala na wadze 1300g - Pani doktor Ja pochwalila. :tak:
W cycoszkach ma 48cm (o 3cm wiecej niz ostatnio),a glowka ma 44cm (o 2cm wiecej niz poprzednio). :-D
 
My byłyśmy się zważyć w przychodni parę dni temu. Milenka waży 5950kg
Od 19 grudnia przybrała 600 gr wszystko jest OK,ale faktycznie chyba jest tutaj najdrobniejszym dzieckiem :baffled::tak:
 
O kurczę!!!! Zuzia przegoniła Wojtusia:-D Wojtuś waży 7800 i mierzy 65cm,ale ubranka są na 68-74;-)
 
reklama
Mycha - muszę Cię rozczarować... Niestety to moja Milenka jest najdrobniejsza. Waży w tej chwili 4350g i nie bardzo chce jeść :no:
Pediatra nie ma zielonego pojęcia dlaczego mała tak fatalnie przybiera i wysłała nas na badania do szpitala.
Poza tą marną wagą Milena jest niezwykle sprawna fizycznie, od ponad miesiąca przewraca się na brzuszek i z powrotem, teraz łapie się za stópki i próbuje siadać. Wyniki moczu i krwi ma wprost rewelacyjne - hemoglobina 13,6 :eek: aż lekarka nie mogła się nadziwić.
Strasznie mnie martwi ten szpital, co prawda tylko oddział dzienny, ale boję się, że będą ją chcieli zostawić na dłużej jak zobaczą, że taka mikra. Za to rośnie wzdłuż i nosi ubranka na 68. Nie wiem, czy to moje dziecko postanowiło zostać modelką?
Nie dość, że ze starszą zamieszanie, to młodsza nie chce zostawać w tyle, a mnie wkrótce odwiozą do Tworek :confused:
Przytulcie dziewczyny, i trzymajcie kciuki, żeby się okazało, że taka jej uroda...
 
Do góry