reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rośniemy, rośniemy-waga naszych dzieciaczków!

Witajcie !
Mija79 dziekuje ze pamietalas o mnie!:-D
Poprostu mysle ze nie znam was i nie mam jak was poznac bo nic tu za bardzo nie pisalyscie i nie wiedzialam o czym mam wam pisac!:baffled::-(
Przeskoczylam na watek mlodych mamus!Choc z wami pewnie mialabym wiecej wspolnych tematow!:sorry2::-(
Pozdrawiam
 
reklama
Spróbuj na każdym dostępnym wątku cos napisać.Jeśli lepiej cie poznamy szybciej bedziesz miała dostęp do ukrytych wątków.
 
My dzisiaj po bilansie. :-D
Wzrost mojej Mądralki - 96cm :-D
Waga - 18,5kg :-D

Wzrostowo i wagowo jest na 97 centylu i waga jest odpowiednia do wzrostu. :-D Słowa pani doktor,których się trzymam. :-D :tak: :tak: :tak:
 
a u nas:
wzrost - 90
waga - 15,500

tak jak i Zuzia Agutki Nela jest na 97 centylu :-)

ależ nam te dzieciaczki rosną :tak:
 
No nie źle nie źle! Jestem pod wrażeniem!

Mój waży nie całe 14 kg i ma koło 93 cm wzrostu, ale niebawem będę wiedziała dokłądniej bo idziemy na bilans dwulatka.
 
reklama
Do góry