reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rostępy

k2003

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Październik 2023
Postów
116
Cześć dziewczyny, co polecacie na rostępy?
Wczoraj kupiłam palmers zdjęcie niżej stosował ktoś?
 

Załączniki

  • Screenshot_20231214_135515_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231214_135515_Samsung Internet.jpg
    103 KB · Wyświetleń: 303
reklama
Używałam w obu ciążach. Jest treściwy i nawilza mocno. Jednak rozstępy to genetyka, ale można wspierać tymi produktami. Mistelle tez miałam, ale jest dużo lżejsza w formule niż pallmers
 
Cześć dziewczyny, co polecacie na rostępy?
Wczoraj kupiłam palmers zdjęcie niżej stosował ktoś?
Uzywałąm Musteli i bardzo mocno polecam - po ciąży nie został żaden rozstęp.
Palmersa kupiłam raz i nigdy więcej, w ciąży nie byłam w stanie znieść tego smrodu 🤮
 
To prawda genetyka ma tu największe znaczenie, ale również stosowałam mustele i wciąż po porodzie stosuje, jest bezzapachowa, doskonale nawilża jest cudowna.
Też tak uważam :) lekka fajna formuła i nie tłusta co dla mnie ważne. Też po ciąży kończę jeszcze opakowanie które mi zostało :)
 
Cześć dziewczyny, co polecacie na rostępy?
Wczoraj kupiłam palmers zdjęcie niżej stosował ktoś?

U mnie w rodzinie każda kobieta ma rozstępy.
Mnie jakoś omineło 😁
Dużo wody, smarowanie 2-3 x dziennie - olejek ze słodkich migdałów lub mustella lub bio oil (tymi trzema smarowałam się na zmianę)
Nie wiem czy to mnie uchroniło czy po prostu zwykły przypadek, ale też uważałam na to co jem.
Więc powodzenia i dbajcie o siebie mamuśki 😍
 
reklama
Do góry