reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rotawirus u 7 miesiecznego dziecka

Sandra_kaminska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2018
Postów
67
Hej dziewczyny. Mam pytanie do mam ktorych maluchy ( do roku czasu ) mialy rotaworusa.
My od poniedzialku do czwartku bylysmy w szpitalu. Goraczka i wymioty odposcily. Kupka jest czesto ale juz nie sama woda. Juz powoli wraca do normy.
Lekarz kazal nam najlepiej dac Kajce spowrotem bebiko 1 z kleikiem wyzowym i by czerso pila czarna herbate. Ale ta kupka po samym mleku jest az bialawa. I pytanie ile czasu mam jej dawac jeszcze samo mleko? Bo wymiotowala tylko w poniedzialek i od tamtej pory wcale. A wydaje mi sie ze jak bedzie pila samo mleko to ta kupka nie zrobi sie taka twarfsza jak byla wczesniej gdy jadla wszystko
 
reklama
Rozwiązanie
E
Moja odkad skonczyla 6msc pije herbate owocowa. Daje jej tez czarna ale delikatna i nic jej nie jest. Wode probowalam zwykla dawac ale nie chciala pic. Wiec nie mam za bardzo wyjscia bo musi pic. A sokow z owocow teraz jej nie dam.

Moze jakas rada co moge jej jutro ugotowac?
Kompot z jablek? ;) mojej zasmakowalo, a wody tez nie lubi ;)
Chyba ze to pytanie o jedzenie to mysle ze zacznij od kaszki ryzowej czystej ;)
Ja pamietam moja mala tydz po szczepieniu miala taka sluzowata biegunke, bylam wtedy na samym mleku 3 dni pozniej powoli wprowadzalam inne produkty.. co prawda to nie rota ale tez mleczny post :)
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie do mam ktorych maluchy ( do roku czasu ) mialy rotaworusa.
My od poniedzialku do czwartku bylysmy w szpitalu. Goraczka i wymioty odposcily. Kupka jest czesto ale juz nie sama woda. Juz powoli wraca do normy.
Lekarz kazal nam najlepiej dac Kajce spowrotem bebiko 1 z kleikiem wyzowym i by czerso pila czarna herbate. Ale ta kupka po samym mleku jest az bialawa. I pytanie ile czasu mam jej dawac jeszcze samo mleko? Bo wymiotowala tylko w poniedzialek i od tamtej pory wcale. A wydaje mi sie ze jak bedzie pila samo mleko to ta kupka nie zrobi sie taka twarfsza jak byla wczesniej gdy jadla wszystko

Lekarz kazal podac 7 miesiecznemu niemowlakowi czarna herbate?? No to jest chyba jakis zart.
Grunt to nie podawac zielonych warzyw. Jesli juz rozszerzalas diete to mozesz powoli wracac do normalnego zywienia.
 
Czarna herbata zatwardza kupe.. ale fakt, zdecydowanie za wczesnie na taka herbate :/
Marchewka tez ja zatwardzi. Moja ma 2 lata i czarna herbate pila moze 3 razy. Takiemu maluchowi nie podalabym na bank.
U nas na luzne kupy super sprawdza sie woda kokosowa (naturalne elektrolity). Tylko nie wiem w sumie od jakiego wieku juz mozna.
 
Marchewka tez ja zatwardzi. Moja ma 2 lata i czarna herbate pila moze 3 razy. Takiemu maluchowi nie podalabym na bank.
U nas na luzne kupy super sprawdza sie woda kokosowa (naturalne elektrolity). Tylko nie wiem w sumie od jakiego wieku juz mozna.
Przyda mi sie na przyszlosc info o wodzie kokosowej, dzieki ;) faktycznie marchewka tez zatwardza i jeszcze banan z tego co kojarze :)
 
Przyda mi sie na przyszlosc info o wodzie kokosowej, dzieki ;) faktycznie marchewka tez zatwardza i jeszcze banan z tego co kojarze :)
Moja odkad skonczyla 6msc pije herbate owocowa. Daje jej tez czarna ale delikatna i nic jej nie jest. Wode probowalam zwykla dawac ale nie chciala pic. Wiec nie mam za bardzo wyjscia bo musi pic. A sokow z owocow teraz jej nie dam.

Moze jakas rada co moge jej jutro ugotowac?
 
reklama
reklama
Do góry