reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Rowek", wgłębienie na główce( nie ciemiączko:) )

Aż jestem w szoku, że taki temat się pojawił, bo mój synek, który też ma 7 miesięcy ma dokładnie to samo. I też zauważyłam to niedawno. Kurczę, może to normalne? Awolfe, po wizycie u lekarza koniecznie napisz, co powiedział
 
reklama
Witam:)
mój synek ma 7 miesięcy. Zauważyłam u niego delikatne wgłębienie zaczynające się z lewej strony trochę nad uchem i biegnące do czubka główki. Trochę pokrywa się z żyłą. Nie jest strasznie głębokie, ale dość wyczuwalne. Czy u Waszych dzieci było coś takiego? Wiem, że główka jeszcze się kształtuje, ale trochę mnie to martwi a nie ma opcji, że w weekend umówię się do pediatry. Ogólnie synek zachowuje się normalnie, nie zauważyłam żeby mu to dokuczało. W tyg pewnie umówię się do lekarza, ale może któraś z Was coś wie na ten temat i może mnie uspokoi chociaż na weekend.
Gorąco pozdrawiam
 
reklama
U nas chyba też tak jest , zrobiłam nawet USG zanim poszłam do lekarza żeby sprawdzić czy nie ma w główce wodniaka itd , ale wszystko dobrze na szczęście
 
Do góry