reklama

rower stacjonarny w ciazy

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez bellaragazza, 20 Wrzesień 2016.

1. bellaragazza

bellaragazza Początkująca w BB

hej, wita was przyszla mamuska ktora sie bardzo cieszy ze bedzie miala dziecko ale z drugiej strony obawia sie niesamowicie o swoja forme. nie moge juz jezdzic konno ani na rowerze ale pomyslalam sobie o rowerze stacjonarnym. powinien byc bezpieczniejszy niz zwykly bo nie bede podskakiwala na wybojach i w ogole jazda bedzie jakby stabilnniejsza, dobrze mysle? powiedzcie ze tak bo nie wysiedze tych 7 mies. ktore mi zostaly ;p

2. marysiowska

marysiowska Początkująca w BB

haha 7 miesiecy haha potem bedzie sobie ani tyle nie pojezdzisz to sie nastaw haha

3. reklama
  4. marta821

marta821 Zaciekawiona BB

ja jestem na nie ;)

5. Ania_ABCfitness

Ania_ABCfitness Zaciekawiona BB

Witaj, jeżeli ciąża przebiega prawidłowo i bez komplikacji, nie ma przeciwwskazań, by trenować na rowerku stacjonarnym, chociaż zawsze dobrze skonsultować takie rzeczy z lekarzem prowadzącym. Specjalista najlepiej odpowie na pytanie, jak dużo i jak intensywnie możesz ćwiczyć oraz kiedy przestać. Zasadniczo korzystanie z rowerka treningowego jest dozwolone, a nawet zalecane kobietom w ciąży, ze względu na jego stabilność i brak zwiększonego nacisku na stawy i plecy, ponieważ cała masa ćwiczącego przeniesiona jest na urządzenie. Rowerek przyda się też po ciąży, gdy będziesz chciała wrócić do formy i zrzucić nadwyżkę kilogramów. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzać z treningiem i kontrolować tętno. Większość rowerków jest wyposażona w czujniki pulsu, które to znacznie ułatwiają.

6. bellaragazza

wszyscy strasza ze po porodzie to juz nie ma zycia wogole a ja zamierzam udowodnic ze sie myla i znajde czas na cwiczenie ;p a mozecie polecic jakis konkretny model ktory moglabym kupic zeby duzo miejsca nie zajmowal i mial ta kontrolke pulsu?

7. evilinka

evilinka Fanka BB :)

Nie wiem co do roweru, zapytaj lekarza. Po porodzie jest faktycznie trudniej z czasem ale się da. Ja ćwiczę wieczorami, fakt już nie tyle co kiedyś ale jednak. A też każdy mówił że nie dam rady :) WsYstko zależy od Ciebie :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom

8. Ania_ABCfitness

Wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponujesz. Nasz sklep ma w ofercie zarówno tańsze rowerki magnetyczne, jak i elektryczne – z wyższej półki cenowej. Zarówno wśród jednych, jak i drugich można znaleźć te posiadające czujnik pulsu. Tutaj możesz przejrzeć dostępne modele: http://www.abcfitness.pl/sprzet-fitness-c5/rowery-treningowe-c6/. Polecam zwłaszcza produkty marki Sapphire. Jako jej właściciele możemy zaoferować serwisowanie sprzętu w Polsce, pięcioletnią gwarancję na sprzęt oraz dodatkowe bonusy w postaci e-booków, kalkulatorów kalorii i rabatów. Przy zakupie koniecznie zwróć też uwagę na ciężar koła zamachowego (optymalnie, jeżeli ma między 7 a 12 kg) oraz na zakres stopni obciążenia. Im większy zakres regulacji, tym lepiej, bo będziesz mogła dostosować parametry do swojej aktualnej kondycji.

9. bellaragazza

evilinka, pocieszylas mnie, tez wierze ze sie uda troche czasu dla sebie wyiskac ;) Ania, to wygodne z tym serwisowaniem faktycznie, a przesylka droga jakbym chciala kupic przez internet?

10. reklama
  11. Ania_ABCfitness

W naszym sklepie w przypadku zakupów powyżej 200 zł przesyłka jest darmowa po przedpłacie, niezależnie od wagi i liczby produktów. Jeżeli wolisz zapłacić za pobraniem, koszt dostawy wyniesie 10 zł. Istnieje również możliwość osobistego odbioru towaru w jednym z naszych magazynów: w Chrzanowie lub Olkuszu.

Poleć forum