reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

rower

loli

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
mam taki problem z moich synkiem, nie chce jeździć na rowerze, jeszcze nawet nie potrafi, uczymy go już rok,
i nie wiem co zrobić żeby zrozumiał o co w tym chodzi,może wydaje sie to dla niektórych dość dziwne ale on naprawdę nie potrafi .
Czy Wasze dzieciaki już jeżdżą , jak im poszła nauka , może macie jakieś sposoby , które pomogą w nauce jazdy?
Jego koledzy jeżdżą a on biedaczek stoi i patrzy:-(

reklama

minka_12

Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
czesc,
a synek jeżdził na rowerku 3-kołowym??
moze warto by był spróbowac tak, a mianowicie niech jeździ na 3 kółkach i stopniwo powoli podnoście je do góry...
mój synek uczył się jazdy z kijem (kij był przymocowany do siodełka) i go prowadziłam w ciągu 2h sie nauczył jeżdzic samodzielnie... ale kumpela stosowala metode w/w powodzenia

Miasto
everywhere is good
Rozwiązania
0
Witam!

To normalne! Chłopcy tak mają! Moja córka (starsza) złapała sprawę w kilka dni. Chłopak męczył nas coś ze dwa lata. To raczej wynika ze zmysłu obserwacji i lenistwa- widzi, że inni jeżdżą bez wysiłku a ON się musi męczyć! Trójkołowiec nic nie pomaga- też trzeba kręcić (ile ja się napopychałem, naciągnąłem, nabiegałem) ale wszystko przechodzi (na szczęście) choć nie od razu (współczuję!)

jolka111

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
No i widzę, że mój syn nie jest sam ;-) niestety też nie umie jeździć :-( a wręcz panicznie się boi. :zawstydzona/y: i też już nie wiem co mam robić

Rozwiązania
0
Jedyne co pozostaje to nie okazywać zniecierpliwienia, nie tracić wiary i mobilizować czy wręcz zachecać dziecko do jazdy. U mnie nauka trwała niestety również długo. Dopiero w kolejnym sezonie dziecina złapała w czym rzecz. Oczywiście nie obeszło się bez przewrotek, ale grunt nie przejmować się. W końcu sie uda. Na pewno !!!

tosziba

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mojej córce pomogła tylko zmiana roweru. Okazało się, że stary po prostu jest niewygodny i ciężko się na nim jeździ. Jak miała 6 lat kupiliśmy jej markowy rower ROMETA Rowery dla dzieci - ROMET - CentrumRowerowe.pl . Dużo czasu spędziliśmy na szukaniu wiadomości dotyczących dobrych rowerów i dlatego wypadła ta marka. Przestała się dzięki temu bać, ale na czterech kółkach nadal jeździła. Dopiero po czasie dorosła do tego by usiąść samodzielnie na dwóch kółkach

reklama
Rozwiązania
0
ja pamiętam pierwszy raz jak pojechałem bez kółek mają coś koło 6-ciu lat- tata przytrzymał rower, ja ruszyłem i nie mogłem się zatrzymać :p

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry