reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rowerek...

pepsicOLA

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Lipiec 2010
Postów
148
Miasto
Wrocław
Moja niunia ma dostać rowerek od dziadków. Już wiem, ze ma on mnóstwo bajerów - jakieś trąbki, światełka i inne tego typu gadrżety. czy Wasze pociechy też takie miały? trochę się tego obawiam...
 
reklama
mój synus dostał teraz na roczek jeździk pchacz moim zdaniem na rowerek jest stanowczo za wcześnie:-)oczywiście do lata juz bardziej sie przyda ale żeby mała pedałowała to jak narazie zapomnij.Takie rzeczy sie przydadzą tylko że troche później.ja osobiście jestem za takiego właśnie typu zabawkami ale żeby miały mnóstwo bajerów to nie wiem czy to nie za dużo_Oczywiście nie wiem o jaki dokładnie rowerek chodzi...
 
Ja wiem, że na razie pedałować nie będzie... :) My chcieliśmy kupić jej w okolicach wakacji, ale dziadkowie się uparli, że teraz... Poprosili o linki z takimi, jakie nam się podobają. Wysłałam takie bez bajerów co to wyglądają jak rowerki, ale oni chyvba po swojemu wybrali. Ja się boję, ze to będzie jakaś koszmarna różowa panda czy kaczka... Dobrze, że podobno chociaż ma podnóżek i ramę żeby dziecko nie wypadło...
 
Moja córcia miała taki super z "bajerami", który dostała od dziadków. Coś w tym stylu:
ROWEREK_ETMYSZKA_3.jpg tylko nasz był różowo-niebieski, z jakimś innym zwierzaczkiem, no i nie miał daszku


Rowerek długo jej nie posłużył, najpierw urwała się rączka do prowadzenia rowerku, a później rowerek złamał się na pół tuż przy siodełku. W sumie to nie wielka strata, bo córcia i tak nie chciała w nim jeździć. Po tych wszystkich przygodach z bajeranckim rowerkiem córcia dostała najzwyklejszy rowerek. Teraz jak będę synkowi kupowała rower, to wybiorę właśnie taki najzwyklejszy, a jaki dokładnie, to jeszcze nie wiem, bo kupimy go dopiero na wiosnę 2012, w tym roku nie ma sensu, synek w maju będzie miał roczek, więc będzie za mały na rowerek.

Jak na razie podobają mi się np. takie:

Super CENA ROWER SMART TRIKE De luxe - (1419057587) - Aukcje internetowe Allegro

ROWEREK DLA DZIECI MILLY MILLY Z DASZKIEM HIT LATA (1420742508) - Aukcje internetowe Allegro

T4K ROWEREK KETTLER SUPERTRIKE POLSKA GWARANCJA (1422886925) - Aukcje internetowe Allegro

ROWEREK TRÓJKOŁOWY+DASZEK NAJMOCNIEJSZY HIT 2011 ! (1422550034) - Aukcje internetowe Allegro

ROWEREK JEŹDZIK TRZYKOŁOWY BARDZO WYTRZYMAŁY (1424314581) - Aukcje internetowe Allegro

ROWEREK DLA MALUCHA (1427841687) - Aukcje internetowe Allegro

SMOBY ROWEREK BABY BIKE 3 WZORY CICHE KOLA LANCUCH (1423678680) - Aukcje internetowe Allegro
 
My mamy taki za 60 zł i był to świetny wybór. Samodzielne pedałowanie zacznie się za dwa lata a siedzenie i czekanie aż mama popcha jest zupełnie nieatrakcyjne lepiej biegać na swoich nóżkach:)) Maks zsiada z tego bo minucie spaceru i mogę na nim tylko torebkę zawiesić - więc mam wieszak za 60zł:)
 
Moja Mała dostała niedawno rowerek po starszej kuzynce. Nie ma żadnych bajerów oprócz trąbki, wszelkie inne "pikadełka" i "świecidełka" są zepsute. Ale cieszy się nim niesamowicie i bardzo lubi być wożona. Samodzielnie jeszcze nie chodzi - możliwe, że to ma wpływ na tak pozytywne przyjęcie rowerka. Chociaż w wózku-spacerówce jeździ niechętnie. Reakcja na rowerek zależy po prostu od dziecka, a przecież każdy maluszek to indywidualność :)
 
Rowerek ejdnak super. Malutka go bardzo polubiła. Byłyśmy już na kilku rowerowych spacerach. Jednak niepotrzebnien się bałąm :)
 
reklama
Rowerek to świetny prezent. Ja polecam rowerki, które mają pedały pod siodełkiem, a nie na przednim kole, np.
ROWEREK TRÓJKOŁOWY 8" Z POPYCHACZEM, K-ÓW (1547249095) - Aukcje internetowe Allegro

Mój starszy synek miał trochę ponad rok i już siadaił na takim rowerku, a ja go pchałam. Z mojego doświadczenia ze starszym synkiem, wiem że łatwiej pedałować maleńkimi nóżkami, gdy pedałki są pod siodełkiem. Na rowerku z pedałakmi na przednim kole Michałkowi ciężko się kręciło. Dzięki temu rowerkowi Michaś bardzo szybko nauczył się jeździć na roweku.
 
Do góry