reklama

Rowerowo

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez Dodomisia, 14 Lipiec 2010.

1. Dodomisia

Dodomisia Zaciekawiona BB

Witam was mamuśki.
    usze zakupic fotelik na rower i tu jest problem... Nie wiem czy lepszy bedzie taki z bprzodu między moje nogi czy taki montowany z tyłu. Nie wiem czy ten z przodu nie bedzie mi przeszkadzał przy pedałowaniu.Prosze o rady i sugestie:happy2:

2. sewa

sewa mamuśka ;-)

Ja woziłam synka w foteliku z tyłu :tak: Osobiście wolę z tyłu, bo nie lubię mieć nic przed sobą podczas jechania. Nawet taki koszyk na zakupy nie wchodzi w grę bo najzwyklej w świecie mi przeszkadza :baffled: :sorry2: Zresztą mam długie nogi i na 100% z tym fotelikiem z przodu obijałabym sobie kolana ;-):sorry2:

3. reklama
  4. Dodomisia

No własnie tez mam długie i tez tak mysle. Ale koszyk na kierownicy bedzie u nas;-))

5. sewa

sewa mamuśka ;-)

Ja też zakupiłam taki :tak: ale pięknie stoi na strychu ;-):tak::-D do dziś nie mogę się do niego przekonać :baffled::sorry2:

6. Dodomisia

Jak nie miałam jeszcze małej to jezdziłam nieraz rowerem wojka i on miał taki,no i jak dla mnie to dobra spr.A co do fotelika na tył,to który bedzie lepszy taki montowany na bagażnik czy nad bagażnik. Bo podobno jak jest nad,to jest lepsza amortyzacje. Aha a kask dla dzidzi???:-)

7. sewa

sewa mamuśka ;-)

8. Dodomisia

No wiem ze są takie kaski uniwersalny,ale bedzie dobry na dzidzie która skonczyła 1,5 roku??

9. sewa

sewa mamuśka ;-)

Poszukaj takiego, który jest regulowany z tyłu takim pokrętłem :tak: Nam już służy trzeci rok ten sam kask bo właśnie jest regulowany :tak:

10. reklama
  11. Dodomisia

12. marzenka21

marzenka21 Fanka BB :)

hej
    bardzo fajny temat
    my od wiosny mamy fotelik montowany na ramie,jestesmy bardzo zadowoleni,po mimo tego ze nie malo kosztowal zdecydowalismy sie na niego ztgeo wzgledu ze jakos tak bezpieczniej dla nas jest miec go przy sobie nad piersia :):)a wiadomo ze jak ma sie dziecko ztylu to trzeba sie obracac co tez stwarza zagrozenie,
    powiem wam tak ze niewiem czy za rok dawidek wnim jeszcze pojezdzi ale jak dla mnie sprawdzil sie rewelacyjnie.
    ja tez dlugo nie moglam sie przemoc balam sie,ale teraz wlasnie kilka dni temu wiozlam dawidka na swoim rowerze i gdyby nie to ze jestem bardzo niska wozilabym go nadal,takze jezdzi tylko ztata i takie przejazdzki nasz synek uwielbia,ciagle tylko mowi brum brum :)
    Sklep Mały Ryś
    [video=youtube;RXf-y2M4Dog]http://www.youtube.com/watch?v=RXf-y2M4Dog[/video] a tu filmik

Poleć forum