reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rowery dla całej rodzinki – gdzie najtaniej w Warszawie?

Olga Z

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2011
Postów
31
Miasto
teraz Łódź :)
Drogie Mamuśki – trochę późno sięzebrałam, sezon rowerowy w pełni :-),ale… Może chociaż trafię na fajne promocje :-)Jak w pytaniu :-) chcielibyśmy siękompleksowo zaopatrzyć w rowery dla męża, dla mnie i córuchny :-) hipermarkety odpadają, tam chyba nie ma co liczyć na dobre rowery irabaciki związane z „masowym” zakupem :-) Chcę uderzyć do mniejszych, wyspecjalizowanych salonów, outletów,ale tam, gdzie się dogadam co do ceny i zostanę przy tym miłoobsłużona. Znacie takie miejsca? :-)
 
reklama
Przy takim zakupie najlepiej samemu odwiedzić kilka salonów. Na rabat można liczyć praktycznie wszędzie, a jeśli chcesz kupić tanio najlepsze pod wzglądem jakości do kosztów będą polskie rowery: Kross lub Unibike.
 
Jakiś czas temu kupowałam rower dla córci na Belwederskiej w takim sporawym outlecie na rogu budynku, niedaleko morskiego oka. Rower jak rower, sklep jak każdy chyba inny rowerowy, z małą różnicą – panowie tam pracujący robią wrażenie :-) nie wizualne, ale naprawdę obsługa godna pochwały. Młoda narobiła małego bałaganu – podczas gdy rozmawiałam z jednym ze sprzedawców, dorwała do ręki jakieś światełko, które jej wypadło i się potłukło. Mała w ryk, szybko uspokoił ją jeden ze sprzedawców mówiąc, że nic się nie stało. Fajnie, miło, nie poniosłyśmy kosztów, wyszłyśmy z rowerkiem i… Dostałyśmy światełko gratis :-)
 
Kochane, wpadam żeby napisać jak tam u nas z tymi rowerami :) Marta, jesteś wielka! :D Belwederska – strzał w dziesiątkę! :) Cała nasza trójka śmiga już na rowerach. Udało się nam dorwać ciekawe promocje, więc sporo zaoszczędziliśmy. Sprzedawcy, tak jak pisałaś, dobrze zapoznani z tematem :) Świetnie nam doradzili co wybrać, jak dbać o sprzęt żeby rowery długo nam służyły bez usterek :) Teraz śmigamy po parkach i ścieżkach rowerowych – zdecydowanie nasze ulubione zajęcie na wolne dni ;)
 
Do góry