reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

Aniu S :D super, gratuluje :D
Asiu gratulacje i fajowy mialas porod ;D tez bym chciala do szpitala przyjechac przy 8cm rozwarcia, ale 4 to tez niezle ;) nie bede sie dolowac :D
jajku ja mam teraz tak malo czasu i jak wchodze na forum to ciagle nowa czerwcowka, a na waszych liczniczkach juz samiutka koncowka!!!!!!!!niesamowite, wiem ze wam sie dluzy okropnie, ale to naprawde szybko leci......a poza tym to kawal czasu razem spedzilismy ;D
 
reklama
Asiu Plock ogromne gratulacje!!!

Coreczka sliczna i jak dobrze, ze tak milo wspominasz porod :) :) :) :)

I brzuszek jak sie zmniejszyl..... ;D ;D
 
Trzymam za nierozdwojone czerwcówki kciuki :) By było szybko sprawnie i jak najmnie bolesnie. Trzeba myśleć pozytywnie i wierze, że takie myślenie pomaga. Zawsze sobie powtarzałam, że ciąże bez dolegliwosći przejdę i tak było oprócz wymiotów. Pózniej, że bede miała łatwy poród i tak też się stało. Ale póxniej niestety mówiłam sobie , że jak ciaże i poród był łatwy to połóg taki juz nie bedzie. I tak jest czuje ból krocza. Teraz czesto nie jestem na bybyboom a tylko dlatego bo nonstop wpatruję sie w moja kruszynkę i chodze i sprzatam. Klaudus bardzo NARAZIE spokojniutka jest. Nawet zbytnio nie płacze jak chce cyca. To stęka jedynie mruczy. Przy przewijaniu to się rozglada papki strzela "usmiecha się" albo spi.
 
Witajcie. jestem nareszcie z powrotem, Na majówkach zamieściłam zdjęcia mojeje gwiazdy. Pozdrawiam i gratuluje wszystkim rozdwojonym czerwcówkom. Wiecej informacji o mnie i Marysi w miarę odzyskiwania sił przez mamusię. Dziekuje Wam wszytskim za doping i trzymanie kciuków. Na pewno pomogło..... :) :) :) ;D ;D ;D
 
  GRATULACJE DLA  GŁUSZKA   KASI DE    RUSAŁKI   ANISORSHA   PŁOCK ASI  I  INNYCH  O KTÓRYCH  NIE WIEMY  A SĄ    
ZA  RESZTE TRZYMAM KCIUKI 
JA IDĘ JUTROOOOOO !!!!!!!!!!!!!



;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
Asiu, Głuszku-gratulacje!!

Coraz nas więcej - narewszcie!

Ja wpadłam tylko na chwilkę zobaczyć, kto się rozdwoił, bo chociaż Ola grzeczna jak anioł i mamusia czasu ma sporo, to o siedzeniu nie ma mowy. A pisać na stojąco ciężko... Jutro ściągają mi szwy, to może będzie lepiej - oby, bo już wytrzymać cieżko... Mogę tylko stać, albo leżeć...

Uciekam więc i mam nadzieję, że jutro rozsiądę się wygodnie przed kompem i napiszę, co i jak...
 
reklama
No dziewczyny ale wiadomosc do mnie dotarla, Calo tuli juz w domku coreczke ;D ;D ;D

wiecej informacji na naszej magicznej liscie ;D



ps. Maz prosi by przekazac, ze jezeli chcecie umiescic zdjecia na stronie wyslijcie jedno na mejla ;D
 
Do góry