reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

Wielkie Gratulacje dla Sumki i Mamusi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dużo zdrówka dla Was i Waszych pociech  :) :) :)
 
reklama
Mamusia - ogromne gratulacje!!!!!

Asiu- ja mam brzuch caly czas twardy i w ogole mi nie mieknie...juz ponad 3 tygodnie...
A..i nie glaszcz brzucha bo to powoduje obkurczanie macicy i brzuch bedziesz miala jeszcze bardziej twardy-tak mi ginekolog powiedzial...lapki od brzuszka
I nie zostalas sama, ja jeszcze jestem do srody popoludnia.... ;)
 
Mam zaszczyt poinformować, że w dniu dzisiejszym przyszedł na świat Eliaszek aski_outada!!! USG nie kłamało i Eliasz to chłop jak dąb! Ponad 3750g i 55cm (mam nadzieję, że nic nie pokręciłam - dostałam sms od Asi, ale niestety nie mogę go przepisać, bo ... pies pogryzł mi komórkę!!! :mad: ) Dlatego też Asia miał cesarskie cięcie.

Asia, jeszcze raz SERDECZNIE GRATULUJĘ!!!
 
Plock-Asia - szukalam Cie :) Ja z marcowek - goscinnie :)
jak slicznie wygladalas przed porodem, tak i w chwilke po porodzie wygladalas na niezmeczona (ale jak czytalam to poszlo ci expresowo)
Gratuluje corci - jest kochana !!!
Co do bolacego krocza (moze juz nie boli) ale polecam Wszystkim jak najszybciej sciagnac szwy (nawet jak sa rozpuszczalne) u mnie zadzialalo w sekundzie po sciagnieciu :D
 
reklama
Do góry