reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozdwojone Mamuśki

BASIA.J

Fan(ka)
Dołączył(a)
8 Marzec 2005
Postów
7 896
Miasto
LUBLIN
chyba czas na nowy watek :baffled:
:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

PIERWSZA ROZDWOJONA MAMUŚKA :

MARTUCHA - SYNEK - BRUNO -2400g

WIELKIE GRATULACJE JESZCZE RAZ

czekamy na powrót do domku i do nas i pierwsze fotki !!!!!!!
 
reklama
no to mnie zatkało !!! :szok: mam nadzieję, że ja jednak jeszcze trochę wytrzymam....będe ściskać nogi :-D
 
Martucha ale nam niespodzianke zrobilas! Witamy pierwsza rozdwojona mame:-)
Najwazniejsze ze wszystko pieknie i ladnie...i zyczonka szybkiego powrotu do domku z pociecha!!!
no ale sierpnia to sie nie spodziewalysmy!!!:-p
 
wiecie co ale to mnie troszkę uspokoilo, skoro dziecko urodzone w 33 tygodniu ciaży juz tak porządnie waży i w zasadzie zdrowiutki to po prostu kamień z serca... :tak:

Martucha pewnie wszystko napisze, jestem ciekawa jak to się zaczeło! :szok:
 
a ja nadal prawie nic nie mam dla maleństwa, no i torba do szpitala jeszcze w lesie... jak tak dalej pójdzie to pewnie obudzę się z ręką w nocniku...:szok: ooo nie!!! za tydzień wypłata, od razu ruszam na wielkie zakupy!
 
reklama
Do góry