reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozdwojone Marcówki 2007 :)

Witam serdecznie ;-) Mam na imię Kasia, mam 27 lat, 22 marca urodziłam synka Kacperka. Narazie jeszcze nie za bardzo się odnajduję na forum,ale mam nadzieję, ze z czasem bedzie coraz lepiej :-) Buziaki dla Waszych pociech :*
 
reklama
Witam serdecznie ;-) Mam na imię Kasia, mam 27 lat, w marcu urodziłam synka Kacperka. Narazie jeszcze nie za bardzo się odnajduję na forum,ale mam nadzieję, ze z czasem bedzie coraz lepiej :-) Buziaki dla Waszych pociech :*

Witaj Kasia.
Na pewno szybko się wdrożysz :-) Zapraszam do pisania z nami :tak:
 
Witam
również proszę o dołączenie mnie do listy:-D
Nicole przyszła na świat 15.03.2007 roku,o godz. 21:40, waga: 3750 g, dł 56 cm, poród przez cesarskie cięcie , w 41 tyg ciąży
 
Witam :)
Mikołaj urodził się 13 marca
ale to było tak dawno temu że juz nie pamiętam ile ważył i mierzył ;)
 
reklama
Do góry