reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE SIERPNIÓWKI :))))) - zawiadomienia, zdjęcia, gratulacje

reklama
Ja z wrzesniówek chciałam Ci Kasiu również pogratulować baaaaaaaaardzo serdecznie!!! :) :)

a jaka śliczna dziewczynka i jak się ładnie uśmiecha - aż mi się chce ryczec :D


Pozdrawiam
 
Dzięki dziewczyny w imieniu swoim i Kingusi. Co do szerszych informacji to Kingusia ważyła 3030 i miała 52 cm wzrostu (ubranka na 56 są duuuże) urodziłam naturalnie o 15.05, 9 lipca :)
 
jejku kasia gratulacje kurcze to my już powoli też możemy sie tego spodziewaćchwile mnie nie było a tu już mamy pierwsze maleństwo
jeszcze raz ogromniaste gratulacje 
 
Gratuluje K@siu!!! A ja kiedys juz mowilam ze ty to chyba jestes lipcowa mamusia!!! Serdecznie ci gratuluje slodkiego bobaska!!!
 
reklama
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
boze nie było mnie tyle czasu , wchodze i co widze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fantastycznie , mamy pierwszą ksiezniczke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasiu naprawde szczere i ogromne gratulacje !!!!!!!!!! bardzo sie ciesze , ze jestescie cale i szczesliwe.
Dopiero weszlam i jeszcze nie znalazlam zdjecia Kingusi , ale napewno jest cudna
111jeszcze raz ogromne gratulacje dla szczesliwych rodzicow!!!!!!!!!!!!!!!!
;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry