reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE SIERPNIÓWKI :))))) - zawiadomienia, zdjęcia, gratulacje

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki. Wy też mogłybyście się pośpieszyć, zwłaszcza te z początku sierpnia, bo Kingusia czeka na koleżanki z bb :)
 
reklama
K@si@,przecudowna coreczka! :D Ja juz sie tez swojej doczekac nie moge. ;) Ogromne gratulacje i duzo zdrowka dla swiezo upieczonej mamusi i malutkiej Kingusi! ;D
 
K@si@ ogromniaste gratulacje :)

JejQ juz sie Nam sierpnioweczki zaczynają rozdwajac :) ... super :D
 
K@si@!!!

Serdecznie gratuluje przepieknej coreczki!!!
Jest slodka!
Niech sie zdrowo chowa!


Pozdrawiam-Wrzesnioweczka :)
 
Kinga chowa się zdrowo (dzisiaj byłyśmy u lekarza). Sporo przytyła - ale skoro potrafi opróżnić dwa cyce na raz to nie dziwota - dzisiaj ważyła 3450 ;D
Robi się coraz większa, coraz cięższa i coraz kochańsza, bo teraz ma już swoje pory czuwania i wtedy leży u mamusi na kolankach i słucha co też mamusia jej truje:)
Na razie problemów z brzuszkiem i kolkami (tfu, tfu) nie ma, więc generalnie sielanka, chociaż czasami karmienie przez około godzinę (z przerwami na przysypianie) mnie wykańcza ::)
Tylko mogłoby się chłodniej zrobić, bo po południu to o spacerze można pomarzyć i tym sposobem spędzam cały dzień w domu, co też mnie trochę denerwuje.
 
K@si@ - Kingusia coraz śliczniejsza :) :) Super, że się zdrowo chowa i nie sprawia Ci problemów. Tylko pozazdrościć! Pozdrawiam i ściskam, jeszcze 2w1 ;) ;D
 
reklama
Do góry