reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozdwojone Styczniówki 2007 i ich Maluszki :-)

reklama
Karola specjalnie dla Ciebie, a raczej dla nas :zawstydzona/y: utworzyłam nowy wątek "Porody" Jak tylko maluszek da ci chwilkę spokoju to opisz nam jak to było w twoim przypadku:tak: Bo ja jestem strasznie ciekawa :cool2:
 
Karolcia- Jej- Serdeczne gratulacje, ostatnio rzadko cos zachodzę na BB i przegapilam taką wiadomość!!! No to już nie będziesz taka smutna na święta, co?;-) Życzę ci z całego serca, żeby synuś ładnie Wam się chował.
 
Dziewczyny! mam wspaniałą wiadomość od Aph:
"Robercik urodził się dzisiaj o 20:40. Ma 51 cm i waży 2845 kg. Wszytko jest ok."

Aph: Jeszce raz ogromniaste gratulacjeeee :-) :-) :-) dla ciebie i męża że powitaliście już swoją ukochaną pociechę na tym świecie. Najważniejsze że wszystko jest w porządku, Robercik zdrowy i wy szczęśliwi!!! Cóż za niezwykły wieczór cudów...:-D :-) :-) :-) .
 
:szok: Aph WIELKIE GRATULACJE :-) Ale super nowinka, no to macie prawdziwy prezent świąteczny :-) Ucałuj od nas Robercika :-)

No to kochane styczniówki przyszła kolej na nas zaczęłyśmy się sypać :-) Teraz mogę iść wkońcu spokojnie spać:cool2:

RAZ JESZCZE GRATULUJE SZCZĘŚLIWYM RODZICĄ

 
reklama
ze względu na awarię komputera trochę mnie nie bylo. wchodze, patrze i:szok: :szok:

ogromne gratulacje dla karoli 2007 i aph i oczywiście dla ich synkow...duzo zdrowia, szczescia i radosci...
 
Do góry