reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozdwojone Styczniówki 2007 i ich Maluszki :-)

No to i ja chciałabym się pochwalić:-)
To mój synek nie całą dobę po porodzie:)
fd0d6e7a73835531med.jpg


Tak wyglądał jak miał około roczku:)
4250cc8fc3c99d8emed.jpg

A tak wygląda dziś :-)
a14770e120334bbe.jpg

:-)
8bc73f98a39c69a8.jpg


to coś niesamowitego jak takie maluszki szybko się zmieniają i rosną!
 
reklama
śliczny synuś Agnieszko.
Miałaś jakieś problemy, bo widzę u synka jakąś rureczkę - kroplówka, czy co?
 
Miałaś jakieś problemy, bo widzę u synka jakąś rureczkę - kroplówka, czy co?
nie ogólnie to żadnych problemów nie miałam poza tym że w pierwszej dobie życia Alanka a dokładnie w 12 godzinie pojawiły się objawy żółtaczki i od razu miał podłączony wenflon z płynem aby szybko ja wypłukać.
Poród odbył się naturalnie bez żadnych komplikacji i nawet w terminie wyznaczonym przez lekarza,od samego początku było mówione że Alan urodzi się 1-go stycznia i tak też było:)
 
nie ogólnie to żadnych problemów nie miałam poza tym że w pierwszej dobie życia Alanka a dokładnie w 12 godzinie pojawiły się objawy żółtaczki i od razu miał podłączony wenflon z płynem aby szybko ja wypłukać.
Poród odbył się naturalnie bez żadnych komplikacji i nawet w terminie wyznaczonym przez lekarza,od samego początku było mówione że Alan urodzi się 1-go stycznia i tak też było:)
Emilka też miała żółtaczkę, 3 doby spędziła na "solarium" w inkubatorze
 
Ja leżałam prawie tydzień od poniedziałku do soboty aż Alan dostanie 9 takich dużych strzykawek z maszyny przez ten wenflon i w końcu żółtaczka spadła do 10.73 jak dobrze pamiętam a była ponad 15 .
Na szczęście nie musieliśmy korzystać z "solarium" w inkubatorze.
 
reklama
Do góry