reklama

Rozdzielone Blizniaczki / rodzeństwo

Temat na forum 'Przedszkola' rozpoczęty przez Desert_Rose, 19 Kwiecień 2012.

1. Desert_Rose

Desert_Rose Zaciekawiona BB

Mam oto taki problem, moje bliźniaczki dostały się do różnych przedszkoli, bardzo mi zależało by ich nie rozdzielać.Zresztą wożenie do 2 różnych przedszkoli nie ma sensu. Czy któraś z was się z tym spotkała? co robić w takiej sytuacji ? Dziewczyny Help:(

2. kora30

kora30 Fanka BB :)

nie do wiary! to jakiś absurd jest... ja bym pisała odwołanie do obu przedszkoli! albo do zespołu oświaty czy prezydenta miasta...

3. reklama
  4. dorotar110

dorotar110 Fanka BB :)

O matko jestem w :szok:, jak to wogule możliwe????? Odwołuj się i to szybciutko.

5. Desert_Rose

Rozumiem gdyby nie było informacji że dziecko posiada rodzeństwo, ale w formularzy podawało się pesel rodzeństwa :/

6. losiczka72

losiczka72 Mama 4 chłopaków :)

Kolezanka tak miala. Poprostu w przedszkolu nie zwrocili uwagi oni wogole nie wiem na co patrza???Dzieci polaczyli od razu jak sie skapneli. Sasiadki synek razem z moim synkiem mieli isc do tego samego przedszkola. On sie dostal moj nie i jest w grupie gdzie jest 2 chlopcow i 23 dziewczynki :szok::szok::szok: Oto nasza oswiata

7. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

widac jak panie czytaja wnioski
    przeciez trzeba podac dane rodziców i adres , date urodzenia

Paranoja!!! idz do przedszkola dom którego wolałabyc zeby dzieci chodziły i powiedz dyrektorce ze zaszło nieporozumienie bo przyjete dziecko ma blizniaka Na pewno przyjma druga a jak nie to wydział edukacji szybko sprawe załatwi.., Nie czekaj tylko idz do przedszkola jeszcze dzis!!

Daj znac co Ci powiedzieli

8. Desert_Rose

Jutro pójdę do tych przedszkoli i napisze wam co powiedzieli

9. Madzia_33

w ubiegłym roku tez mi dziecka młodszego nie przyjeli w kwietniu do córkowego przedszkola... dostał sie gdzie indziej (musiałabym wozic) tłumaczyli ze za młody bo z 2009 ale nagle 30 sierpnia okazało sie ze beda razem...

czekamy ma wiesci

10. reklama
  11. Desert_Rose

dzwoniłam do Wydziału Oświaty, i kobieta się uśmiała powiedziała że to system wybiera (podobno) i tak losowo dzieci kieruje. Ale jakoś w to nie chce mi się wierzyć, dyrektorka w przedszkolu na dniu otwartym twierdziła że to ona decyduje kogo wybrać. W każdym bądź razie poradziła mi żebym z dyrektorami pogadała, może będzie wolne miejsce, lub jakaś mama się zamieni. Jutro będę to załatwiać , to podzielę się z wami nowinkami.U nas w kraju to nic normalnie nie można załatwić...

12. Madzia_33

Nie daj sie spławic tekstem ze musi sie miejsce zwolnic to Ci druga przyjmą

Poleć forum