reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozdzielone Blizniaczki / rodzeństwo

Desert_Rose

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Luty 2011
Postów
43
Miasto
Warszawa
Mam oto taki problem, moje bliźniaczki dostały się do różnych przedszkoli, bardzo mi zależało by ich nie rozdzielać.Zresztą wożenie do 2 różnych przedszkoli nie ma sensu. Czy któraś z was się z tym spotkała? co robić w takiej sytuacji ? Dziewczyny Help:(
 
reklama
nie do wiary! to jakiś absurd jest... ja bym pisała odwołanie do obu przedszkoli! albo do zespołu oświaty czy prezydenta miasta...
 
Kolezanka tak miala. Poprostu w przedszkolu nie zwrocili uwagi oni wogole nie wiem na co patrza???Dzieci polaczyli od razu jak sie skapneli. Sasiadki synek razem z moim synkiem mieli isc do tego samego przedszkola. On sie dostal moj nie i jest w grupie gdzie jest 2 chlopcow i 23 dziewczynki :szok::szok::szok: Oto nasza oswiata
 
widac jak panie czytaja wnioski
przeciez trzeba podac dane rodziców i adres , date urodzenia

Paranoja!!! idz do przedszkola dom którego wolałabyc zeby dzieci chodziły i powiedz dyrektorce ze zaszło nieporozumienie bo przyjete dziecko ma blizniaka Na pewno przyjma druga a jak nie to wydział edukacji szybko sprawe załatwi.., Nie czekaj tylko idz do przedszkola jeszcze dzis!!


Daj znac co Ci powiedzieli
 
w ubiegłym roku tez mi dziecka młodszego nie przyjeli w kwietniu do córkowego przedszkola... dostał sie gdzie indziej (musiałabym wozic) tłumaczyli ze za młody bo z 2009 ale nagle 30 sierpnia okazało sie ze beda razem...


czekamy ma wiesci
 
dzwoniłam do Wydziału Oświaty, i kobieta się uśmiała powiedziała że to system wybiera (podobno) i tak losowo dzieci kieruje. Ale jakoś w to nie chce mi się wierzyć, dyrektorka w przedszkolu na dniu otwartym twierdziła że to ona decyduje kogo wybrać. W każdym bądź razie poradziła mi żebym z dyrektorami pogadała, może będzie wolne miejsce, lub jakaś mama się zamieni. Jutro będę to załatwiać , to podzielę się z wami nowinkami.U nas w kraju to nic normalnie nie można załatwić...
 
reklama
Do góry