reklama

rozejście macicy po cc

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez jopal, 20 Wrzesień 2014.

1. jopal

jopal Fanka BB :)

Witam
    Ponieważ jestem w trzeciej ciąży po 2 wcześniejszych CC nurtuje mnie problem rozejścia się macicy w ciąży. Chciałabym aby wypowiedziały się mamy, którym się to przytrafiło. Generalnie póki co u mnie nic się nie dzieje szczególnego, lekarz też nie bardzo zwraca uwagę ale nie chciałabym niczego przegapić. Interesuje mnie, jakie były objawy, na co powinnam zwracać szczególną uwagę,, czy podczas rutynowego usg da się wypatrzyć, że coś się dzieje itp, itd.
    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, które będą dla mnie niezwykle cenne.

2. paulinka88

paulinka88 Mama Mikołajka i Marcelka

Jopal bardzo miło Cię widzieć, a w sumie to czytać:) Nie wiem czy mnie kojarzysz, ale byłyśmy razem na czerwcówkach:) Gratuluję Kruszynki w brzuszku:)

Wracając do tematu to mi się rozeszła macica. Marcel urodził się 24 kwietnia w 33 tc. Objawem był silny ból w podbrzuszu tak z boku i takie jakby napieranie na spojenie łonowe. Ogólnie to bardzo ciężko było chodzić, poruszałam się jakbym miała 100 lat...Da się bliznę sprawdzić na usg, ale trzeba mieć pełen pęcherz moczowy:)

3. reklama
  4. jopal

jopal Fanka BB :)

Witaj Paulinka kojarzę Cie oczywiście :-) Póki co nic się u mnie nie dzieje troszkę z prawej strony czasem pobolewa i w nocy mam koszmary, że coś mi się dzieje :-) Mam nadzieję, że wszystko będzie ok, lekarz na razie nic nie mówi. A jak u Ciebie Marcelek w końcu jest wczesniakiem, a no i Ty chyba byłaś po jednej cesarce, ja jestem po dwóch, to będzie trzecia. Pełen pęcherz to mam zawsze:-), bo do lekarza jadę 40 minut hehe:-)

Ostatnia edycja: 20 Wrzesień 2014

Poleć forum