reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozejscie miesnia macicy po cc w 20tc

marcysia_mati

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2017
Postów
1 655
Witam Was przyszle mamusie.
Czy ktoraś z Was miala problem rozchodzenia sie blizny po cc? Moja rozeszla sie w 20 tc na 15mm a dodatkowo zrobila sie przepuklina z worka owodniowego o srednicy ok 25mm. Od lekarza uslyszalam tylko ze mam sie oszczedzac, ale mnie strach nie opuszcza. Jesli ktoras z Was sie z tym spotkała prosze o jakies informacje.
Pozdrawiam

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety nic mi lekarz nie powiedział jak mam postepowac. Tylko mam sie oszczedzac. Jak przytrzymuje brzhch od dolu czuje ulgę, jest lepiej. Moze faktycznie pas by pomogl

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marcysia, a co jaki czas chodzisz na kontrole usg? I czy ci się to na razie nie powiększa? Moja cienkośc :) blizny w tym zagrożonym miejscu między 18 a 21 tc była chyba na takim samym poziomie. Ale na pewno będzie się ten ubytek pogłębiał. Usg blizny mam co 2 tygodnie.
 
Do góry