reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozejscie miesnia macicy po cc w 20tc

Tydzień temu miałam robione usg blizny i nic się nie zmieniło w sensie że nie zrobiła się ciensza a usg mam robione co dwa tygodnie i blizna jest cały czas taka sama w poniedziałek mam kolejne usg kontrolne

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia o kurczw faktycznie ja corke mam z czerwca 2017.
Wiesz co moze lepiej podjechac mimo wszysyko na IP? Lepiej dmuchac na zimne.




Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Maziajka byłam w szpitalu zrobili mi ktg i lekarz zbadał mi tą blizne i powiedział że to nie blizna mnie boli że te bóle które mam są normalne więc mnie uspokoił mam nadzieję że się nie pomylił

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciesze sie ze to sprawdzilas i sie uspokoilas;-)

A masz corke czy synka? A w brzuszku kto mieszka?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam trzy córki a w brzuszku mieszka kolejna córka [emoji3]

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia o kurcze to niezly babiniec!!! Jakie maja imiona?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czwarta nie wiem jak będzie miała na imię masz rację że babiniec mój mąż jest trochę zawiedziony bo miał nadzieję że tym razem będzie chłopak[emoji3]

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia tez mam corke Jagode;-)
No nie dziwie sie ze maz zawiedzony ale nie ma tego zlego;-)

My mamy parke Jas 8lat i Jagoda 8 miesiecy.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W ogole macie parke z krola Juliana nie wiem czy ogladalas ta bajke.Tam sa blizniaczki Jagodka i Malwina;-)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry