reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozejscie miesnia macicy po cc w 20tc

Moje dziewczyny są już duże Jagoda 15 lat Amelia 11 lat Malwinka 10 miesięcy

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No witam. Ja bym nie bagatelizowala. Z rozejsciem leżałem od ok 30 Tc na patologii, myślałam że tam dotykam do bezpiecznego terminu 37/8 a tu zonk. Urodziłam w 32 Tc, bo tętno zaczęło dziecku spadac.
Jak są skurcze, to przy cienkiej bliznie powinnaś leżeć na patologi

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No witam. Ja bym nie bagatelizowala. Z rozejsciem leżałem od ok 30 Tc na patologii, myślałam że tam dotykam do bezpiecznego terminu 37/8 a tu zonk. Urodziłam w 32 Tc, bo tętno zaczęło dziecku spadac.
Jak są skurcze, to przy cienkiej bliznie powinnaś leżeć na patologi

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam ubytek w bliznie i lekarz powiedzial ze nie ma potrzeby zebym lezala do konca ciazy w szpitalu. Kolezanka lezala od 18 tc z cienka blizno od 20 miala juz ubytek i w 30 tc puscili ja do donu urodzila w 37 tc

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Ja mam ubytek w bliznie i lekarz powiedzial ze nie ma potrzeby zebym lezala do konca ciazy w szpitalu. Kolezanka lezala od 18 tc z cienka blizno od 20 miala juz ubytek i w 30 tc puscili ja do donu urodzila w 37 tc

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
A masz tak np że dziecko ci się ułoży na dole brzucha przy bliznie i wtedy cię blizna boli albo tak kłuje???

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
A masz tak np że dziecko ci się ułoży na dole brzucha przy bliznie i wtedy cię blizna boli albo tak kłuje???

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Bo niby u mnie blizna bez zmian dalej ma 1 mm ale ale jak mnie pobolewa brzuch dłużej w ciągu dnia to wpadam w panikę dwa tygodnie temu byłam z tym samym problemem w szpitalu ale lekarz nie zbadał zrobił ktg i naciskał mi na blizne to mnie nie bolała powiedział wtedy że to nie blizna mnie boli że po cc w kolejnej ciąży to są normalne takie pobolewania

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
A masz tak np że dziecko ci się ułoży na dole brzucha przy bliznie i wtedy cię blizna boli albo tak kłuje???

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
Wedlug mojego lekarza to nie boli mnie blizna tylko cos tam sie rozciaga...ale od jakiegos czasu juz mnie nie boli, bolalo mnie nawet jak na noge stawalam

67eiwa1idr5i3axb.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
O problemach z blizna dowiedziałam się dopiero kilka lat pozniej z jak zaczęłam mieć plamienia po miesiączce.
Hej, mogłabyś napisać jak to wyglądało? Kiedy występowało plamienie i jakiego koloru? Czy brzuch Cie bolal? W tym cyklu coś dziwnego zaczęło się ze mną dziać, boję się, że to coś z blizną.
 
Hej. CC mam zaplanowane na 27.03(38tc skonczony) rozejscie blizny stwierdzone w 20tc. W szpitalu w ktorym mam rodzic CC odsylaja do domu z braku miejsc. Boje sie ze beda mnie odsylac...ostatnie USG mam z 34tc lekarz powiedzial ze nie widzi blizny i nie jest w stanie ocenic co bedzie dalej albo wytrzyma albo nie...jakich argumentów uzywac zeby mnie nie zbywali? Zaczynam sie denerwowac


 
reklama
Hej. CC mam zaplanowane na 27.03(38tc skonczony) rozejscie blizny stwierdzone w 20tc. W szpitalu w ktorym mam rodzic CC odsylaja do domu z braku miejsc. Boje sie ze beda mnie odsylac...ostatnie USG mam z 34tc lekarz powiedzial ze nie widzi blizny i nie jest w stanie ocenic co bedzie dalej albo wytrzyma albo nie...jakich argumentów uzywac zeby mnie nie zbywali? Zaczynam sie denerwowac


Moze jak już masz ciążę donoszona ruszaj się sporo, pomasuj brzuch jak będziesz miała skurcze będą musieli Cię przyjac
 
Do góry