reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozlany test

Dołączył(a)
3 Październik 2022
Postów
2
Arluuu
Arluuu
Początkująca






Witam. Co sądzicie o tym teście? Okrespowinnam dostać we wtorek (27.09.) ale zamiast miesiączki pojawiło się plamienie, które trwało do soboty (i to nie byly 2-3 plamki tylko wieksze bądź mniejsze plamy, w środe było wiecej krwi aż kapalo na podłoge po zdjęciu bielizny, ale wciąż plamy bardziej niż ciągłe krwawienie). Zaraz po krwawieniu (czwartek-piątek) zrobiłam ze 3 testy wszystkie negatywne. Ten test ze zdjecia (wczorajszy- niedziela) zaraz po wykonaniu był negatywny, chociaż próbowałam dopatrzyć się cienia drugiej kreski. W takim stanie znalazłam ten test po dłuższym czasie (ok 2 godz).
Możliwe że to zafarbowanie w miejscu drugiej linii to wynik pozytywny czy tylko barwnik z kontrolki kontrolnej się mógł z moczem przesunąć lub jakoś zareagować?
Po tym rozlanym później zrobiłam drugi test już nie z porannego moczu tylko drugiego i o mniejszej czułości i wyszedł negatywny.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221002-140834_Gallery.jpg
    Screenshot_20221002-140834_Gallery.jpg
    106 KB · Wyświetleń: 118
reklama
Do góry