reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozlegulowany okres, a dni płodne

Dołączył(a)
18 Październik 2017
Postów
12
Witam niedawno założyłam temat o spóźniającym się okresie ale nie mogę go znaleźć żeby móc tam napisać.
Zacznę od początku:

Od porodu miałam regularny okres 5 dnia każdego miesiąca. Otóż 5 września @ przyszła tak jak powinna,
5 października nie przyszła i spóźniała się aż 3 tygodnie (prawdopodobnie stres chrzciny i wesele w jednym miesiącu) okres dostałam 24 października i trwał 3/4 dni i w ostatni dzień okresu tzn krwawienia już nie było odbyłam stosunek do pełnego wytrysku. A 4 dni później w ciągu dnia zobaczyłam na wkładce bardzo wyraźną plamę krwi i już później nic. Moje pytanie brzmi czy mając okres można mieć dni płodne skoro @ aż tyle się przesunęła, a jeżeli tak czy istnieje możliwość, że ta plamka krwi to było zagnieżdżenie się zarodka?

Pozdrawiam cieplutko :)
 
reklama
Do góry