reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozmiar buta a ciąża i po

forever_young

Niemłoda mama Młodej
Dołączył(a)
29 Sierpień 2010
Postów
4 928
Miasto
Warszawa
Wyczytałam właśnie, że w ciąży powiększa się stopa co pozostaje po porodzie. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam, czy mogę prosić o opinie ?
 
reklama
Też tak słyszałam, ale się z tym nie zgadzam. Fakt, w ciąży stopy puchną- ja mam tak opuchnięte, że nie widzę swoich kostek :-)- ale wydaje mi się, że po porodzie wszystko wraca do normy. Bo gdyby tak za każdym razem noga rosła, to jaki rozmiar nosiłyby babeczki, które mają po pięcioro dzieci? ;-)
 
Jestem ponad 4 miesiące po porodzie i już w 9 miesiącu ciąży,stopy się powiększyły o rozmiar i do tej pory są większe.W poprzedniej ciąży było tak samo i stopa wróciła do swojego rozmiaru po niecałym roku.Zaznaczę,że z wagą bu mnie nie ma problemu, bo już dawno wróciłam do swojej wagi.
 
Moja stopa powiększyła się minimalnie - tak, że zauważam że buty które były odrobinę luźniejsze są mniej luźne do tego zdecydowanie są szersze i to nie od samej opuchlizny tylko kostki są szerzej bo w tym miejscu czuję ucisk ...
 
O puchnięciu stóp tuż przed porodem słyszałam. :tak: Pytam, bo jestem straszną "buciarą" i mimo małego rozmiaru - 35 lub 36 zależy od firmy i fasonu - chciałabym móc ponosić jeszcze swoją kolekcję. :-)
 
reklama
Ja miałam 38 przed ciążą, potem od połowy ciąży stopy mi puchły i w nie wszystkie stare buty wchodziłam, po porodzie stopa mi się minimalnie wydłużyła i muszę kupować już 39...
 
Do góry