reklama

rozmiar buta a ciąża i po

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez forever_young, 17 Październik 2010.

1. forever_young

forever_young Niemłoda mama Młodej

Wyczytałam właśnie, że w ciąży powiększa się stopa co pozostaje po porodzie. Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam, czy mogę prosić o opinie ?

2. vampiria

vampiria Fanka BB :)

Też tak słyszałam, ale się z tym nie zgadzam. Fakt, w ciąży stopy puchną- ja mam tak opuchnięte, że nie widzę swoich kostek :-)- ale wydaje mi się, że po porodzie wszystko wraca do normy. Bo gdyby tak za każdym razem noga rosła, to jaki rozmiar nosiłyby babeczki, które mają po pięcioro dzieci? ;-)

3. reklama
  4. Agnieszka77

Agnieszka77 Fanka BB :)

Jestem ponad 4 miesiące po porodzie i już w 9 miesiącu ciąży,stopy się powiększyły o rozmiar i do tej pory są większe.W poprzedniej ciąży było tak samo i stopa wróciła do swojego rozmiaru po niecałym roku.Zaznaczę,że z wagą bu mnie nie ma problemu, bo już dawno wróciłam do swojej wagi.

5. martaik

martaik Fanka BB :)

Słyszałam, ze tak moze sie dziać, ale ja jestem w 35tc. i nadal mam moj standardowy rozmiar 37:)

6. kołtunek

kołtunek Fanka BB :)

u mnie rozmiar bez zmian. nie napiszę jaki bo mam duży ;p ale taki sam przed porodem i po

7. gosia7267

gosia7267 Fanka BB :)

W ciazy nosilam buty rozmiar wieksze,ale dlatego,ze pod koniec stopy spuchly.Po ciazy rozmiar ten sam,jak przed;)))

8. Kasia_B

Kasia_B Fanka BB :)

Moja stopa powiększyła się minimalnie - tak, że zauważam że buty które były odrobinę luźniejsze są mniej luźne do tego zdecydowanie są szersze i to nie od samej opuchlizny tylko kostki są szerzej bo w tym miejscu czuję ucisk ...

9. forever_young

forever_young Niemłoda mama Młodej

O puchnięciu stóp tuż przed porodem słyszałam. :tak: Pytam, bo jestem straszną "buciarą" i mimo małego rozmiaru - 35 lub 36 zależy od firmy i fasonu - chciałabym móc ponosić jeszcze swoją kolekcję. :-)

10. reklama
  11. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

U mnie rozmiar się nie zmienił mimo dwójki dzieci he he i dobrze bo nosze 40stke .. dopiero bym miała kopyto

12. mata-kow

mata-kow mama do kwadratu :)

Ja miałam 38 przed ciążą, potem od połowy ciąży stopy mi puchły i w nie wszystkie stare buty wchodziłam, po porodzie stopa mi się minimalnie wydłużyła i muszę kupować już 39...

Poleć forum