reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozmiar buta a ciąża i po

Ja tez zauwazylam jakby zwiekszyla mi sie stopa o jeden rozmiar,ale z dlugosci moze nie tyle co z szerokosci,chociaz zalezy tez i od buta,wiec musze kupowac wiekszy rozmiar,ale i te z przed ciazy tez wcisne:-)tylko na krotka chwile:-D.Moze jakbym wrocila do wagi z tej z przed ciazy to i stopa wrocila by do wlasciwego rozmiaru:tak:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja nie zauważyłam żeby stopa mi się powiększyła, przed ciążą miałam 38 i nadal mam, no chyba , że w drugiej ciąży mi się powiększy:baffled:. Mam nadzieje, że nie :happy2:
 
ja nosiłam 35 przed ciążą a teraz różnie zależy od buta, szpilki, balerinki 35, a kozaki czy adidasy 36. No i całą ciążę do końca 8 mca nosiłam szpile, a z początkiem 9 jak mi nogi spuchły to w zwykłe japonki wejsc nie mogłam. Na dowód moja stopa :-D:-D:-D dodam że nie miałam zatrucia ciążowego, a po porodzie opuchlizna zeszła mi w ciągu 2 tyg.
 

Załączniki

  • DSC02639.JPG
    DSC02639.JPG
    26,2 KB · Wyświetleń: 208
Chodzi chyba o hormon relaksynę, która pomaga "rozejść" sie kościom w czasie porodu, niestety czasem potem nie wszystko wraca na swoje miejsce od razu. ja po pierwszym porodzie miałam zupełnie płaskie stopy, w okolicach kostek tez jakoś było w dół, szok, jakby mi wszystko (szkielet, stawy) siadło :szok: i te rozszerzone biodra, ale w okresie połogu wróciłam do formy i się przykurczyłam do normalnej wersji sprzed ciąży. Co za ulga!
 
Do góry