reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZMIARY UBRANEK, SMOCZKÓW, PAMPERSÓW ITP.....

reklama
Otylka 7 tygodni i

Ubranka: 56
Smoczek do butelki Avent: 1 ale przede wszysytkim CYCKI:))))
Pieluchy bordowe rossmany: 2
 
Moja dama ma już 11cm stópke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem z niej dumna:))) A mierzy 64cm:)))))
 
Mój nosi dziewiątkę ;) Kalmka do Twojej to nasi Panowie na razie nie dorastają... ;) Tatuś i Mamusia Emilki wysocy?
 
Tez zmierzylam z ciekawosci i jest 10 :)
Nasz Julko jest tez z tych dluzszych a niezbyt kraglych (poza policzkami) i wszystkie ubranka wieksze rozmiarowo sa dosc luzne (choc rozmiarowo od 54 po 68). Moze jeszcze nabierze masy ;D
A co do smoczkow i innych rzeczy to na dzien dzisiejszy (7 tydzien):
smok aventu 0-3 miesiace
smok na butelke - uzywamy 1 bo z 2 120ml wypija w kilka minut i potem najpierw patrzy zdziwiony ze juz po jedzonku a potem glosno protestuje :)
pampersy 2 (choc 3 juz czeka)
 
NOEMI---->01.08.2006 skonczy 2 miesiace
-- rozmiar ubranek 56
-- pamersy 2
-- smoczki nuk 1
waga--->4480 (jak sie ur. wazyla 2980)
 
Mikołaj - 6 tygodni i 2 dni :-)
-ubranka: 62-68
-smoczki: nie używamy żadnego :-) jak mu daję butelke z wodą to nie kuma o co chodzi ;-)
-pampersy: 3

 
reklama
Do góry