reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZMIARY UBRANEK, SMOCZKÓW, PAMPERSÓW ITP.....

reklama
Ja mam 1,80 i 41 stopa a tata Milki 1,83 i 44 stopa więc wiemy po kim mała ma takie wymiary:))) ;D

Niby te Huggiesy takie super pieluchy, najdroższe a mojej Milce te zaczepy wbijają sie w uda i ma straszne ślady. O rozmiarze 2 pisze. A jak jest u Was dziewczyny?

Klamka może sa małe??? Jak dla mnie sto razy lepsze niz Pampersy - pampery to mi za każdą kupą przesrywała a teraz kupsztal zostaje na miejscu ;D ;D ;D

Klamka tak jak pisze Głuszek. Mój Kubas dużo mniejszy od twojej niuni a już od dawna na 3 ;D i jest ok. Ostatnio jak znalazłam jeszcze 2 to ledwo go w nią upchnęłam ;D

mój Lolek to mi chyba głównie na długość rośnie...przeskakujemy na rozmiar 68 - 62 też nosi ale ledwo na styk, 68 najwyżej muszę trochę rękawki podwijać. Jak go mierzę to mi wychodzi ok 62 cm ale wydaje mi się to sporo biorąc pod uwagę że urodził się 51...Wczoraj spakowałam cały karton za małych ciuszków (dużo dostałam) z których wielu wcale nie założył :) nawet tych ślicznych nowych które kupilam - ale to głównie przez pogodę bo śpiochów prawie nie nosił i nic na długi rękaw przez te upały tylko cigle body i rampersy i to było wszystko :)

Klaudyś- waży 5 kg, rozmiar 58-62, pampersy 2, smoczek-(z doskoku:)..0-3..
głuszek..ja mam rozmar 39..mój mąż 46:):)..ciekawe jaką bedzie miała moja corcia:)-.no ale ja wzrost 177 cm..mąż jakoś 2m:)

reklama
Do góry