reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZMIARY UBRANEK, SMOCZKÓW, PAMPERSÓW ITP.....

reklama
Agaciulka - straszna malizna ! Ale to dobrze, nie musisz dokupowac tak jak ja.

U nas rozmiar juz 68 !!! Mowimy na Eliasza koszykarz ;D Rosnie chyba tylko wzdluz ;D pieluszki rozmiar 2 ( kupujemy te z Tesco ) a ostatnio wprowadzilam juz smoczki do butelek Avent 2 dlatego ze maly strasznie sie meczyl przy 1 . Natomiast w butelce Nuk nadal smoczek 1 i do wody tez 1.
 
U nas miesiac skonczony w sobote:
ubranka od 56 do 68 - zalezy od firmy
Smoczki avent:0-3 miesiace
Pieluszki:1 - Huggiesy
 
Masrysia 1.5 miesiaca
ubranka 62-68
smoczki: cyc 85 C ;D ;D ;D
pieluchy:pampers 2 ale robia się małe (mąż kupił huggiesy 3 ale sa duże :mad: :mad: :mad:)
 
Kuba ma 5 tygodni
ubranka od 56-68 zależy od firmy
pieluchy już od tygodnia pampery 3 bo się małemu w 2 tyłek przestał mieścić ;D
a skarpety nosi na 6 m-cy bo ma strasznie wielkie stopy
 
Kacperek ma 5 tyg tak jak u sumki :laugh: :laugh:
ubranka nosi od 56 do 62 zależy od firmy
pieluszki Huggisy nosimy 2 w 1 dupeczka mu sie nie mieściła
 
Karolek ma 8 tygodni
U nas ubranka średnio 62 choć to zależy od firmy - zdarzają się 56 i 68 - mam nawet body 68 które jest za małe :D
generalnie jest długi i szczupły i z wielu rzeczy powyrastał na długość choć do szerokości nie dorósł - i bardzo szybko odpadły śpiochy 56 bo nóżki za długie
Pieluchy - kończymy pampersy 2 ale czasem juz z nich przecieka jak się coś większego zdarzy więc stosujemy juz je na zmiane z 3kami z Rossmana i 3 huggies
Smoczki - uspokajacz baby nova - juz z lekka złachany i kupiłam canpola ale ten mu nie pasuje bo za krótki (oba anatomiczne)
do picia - sporadycznie 1 nuka i od niedawna 2 aventu ale ulubiony to 80 D mamusi ;D
 
Olusia 1.5 miesiąca

ubranka jak u was w zależności od firmy 56-62
smoczki Nuk 1
Pampersy 2 ale myślę wypróbować jeszcze Huggis 2
 
Milka ma miesiąc i 2 dni:

ubranka: 62-68 zależy od firmy, tylko w szpitalu jeden dzień miała na sobie 56:))

smoczek: 80 C lub Aventu uspokajający 0-3

pieluchy: Rossman Premium 2 lub Pampers 2 ale już troche za małe są i słabo trzymają plecki.

do picia: Avent 1 i cycoch
 
reklama
Do góry