reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy na temat szczepien

Jak szczepisz 6w1 to wzw jest w każdej dawce. Może dawka jest odpowiednio zmniejszona, ale to tylko moje gdybanie.
 
reklama
Milenka pediatra mi powiedzial ze bede miala refundowane pneumokoki. Mam w ksiazeczce zdrowia wpisane wczesniactwo.

Ech masakra z tymi szczepieniami. Mi pediatra zalecil szczepic jak Olaf skonczy dwa miesiace, czyli w nadchodzacy poniedzialek, ale ja sie boje. Ostatecznie urodzil sie w 36 tygodniu ciazu i nie wiem czy nie powinnam go szczepic pozniej niz wynika z kalendarzyka. Pediatra mowi ze to nie ma znaczenia i ze wczesniactwo nie odbilo sie na jego rozwoju, ale ja ciagle mam mase watpliwosci :baffled: Jak wasze dzieci zachowywaly sie po szczepieniu? Szczepila moze ktoras z Was juz wczesniaka??
 
zovita to widzisz ja straciłam na tym o moja też w 36tygodniu a nie ma wpisanego że wczesniak.My idziemy do szczepienia we wtorek,mała będzie miała 2miesiące,syna szczepiłam w 6tygodniu,więc teraz i tak jestesmy do tyłu. A nasza pediatra kazała już 2tygodnie temu szczepić ale malutka kaszlała i sama sobie to odwlekłam.
 
Widzę, że różne są opinie nt szczepień. Ja szczepię młodego 6w1 i wszystkimi dodatkowymi.​
 
Ja chyba szczepię refundowanymi. I tak nie jestem przekonana do tych wszystkich szczepionek - nie wiadomo co w tym jest i jaki będzie mieć skutek później.

Mąż ostatnio rozmawiał ze znajomym i oni zaszczepili synka jakąś dodatkową szczepionką (nie wiem co to było) w każdym bądź razie czteroletnie zdrowe dziecko przestało mówić i jest upośledzone. Przestraszyłam się tym bardzo.

Tyle tego teraz wymyślają i nie wiadomo czy chodzi o dobro naszych dzieci czy tylko o kasę wielkich korporacji.
 
A ja jutro mam szczepienia i chyba zdecyduję się na 5w1+ pneumokoki, a rota odpuszczę.....:eek: Kurde nadal mam mętlik w głowie..:confused2:
 
reklama
My też 5 w 1 plus pneumo.
Ewa była dzielna, gorzej z Zosią - spłakała się nad cierpieniem siostry jak nie wiem co
 
Do góry