reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy na temat wózków :)

reklama
k8libby dobrze piszesz musisz spróbować. Teraz to wszystko przez pryzmat tych upałów oceniam ale faktycznie może we wrześniu już być normalnie. oby:tak:
 
K8libby mi się tak podoba fotelik zamiast gondoli, małe, lekkie :-) widziałam, że u mnie mnóstwo mam jeździ nawet w takie upały, tyle, że producent pisze, że zalecane jest maks pół h jak w samochodzie, więc podejrzewam 3 h spacery odpadają, ale sklepowe na chwilkę, w każdym razie ja tez tak kombinuję :-p
 
babeczki, a co sądzicie o wózkach bebecar?
znajoma ma na zbyciu w bardzo atrakcyjnej cenie, brać? którać coś miała do czynienia z takim?

bebecar-linia-classic-wozek-wielofunkcyjny-zestaw-spacerowka-gondola-style-at-kolor-046-m-iext61.jpg
 
Wreszcie zdecydowaliśmy się na wózek. Tak jak się spodziewałam pierwotny plan był taki, że pooglądamy i kupimy via net, bo taniej, a wyszło na opak, bo wzięliśmy od razu ;). Trochę przepłaciliśmy, ale już trudno. Moi rodzice za takim rozwiązaniem optowali, a jako finansujący mieli przecież ostateczny głos w tej kwestii.

A oto nasz wybór:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: NAVINGTON Cadet 2012/2013 wózek głęboko-spacerowy skórzana rączka i pałąk!
kolor lychee. Będziemy widoczni na osiedlu, nie ma co ;). Chciałam początkowo szary, ale strasznie jasny był. Po kilku razach pewnie zrobiłby się bury.
Wózek wybraliśmy jednak przede wszystkim ze względu na niesamowitą funkcjonalność i parametry o_O. Składa się i rozkłada błyskawicznie, jednym ruchem, do rozmiarów naprawdę mikro. Luzem wchodzi nam do małego bagażnika, albo nawet za przednie siedzenie! Wszystkie elementy łączą się i odczepiają lekko jak piórko...Naprawdę byłam i jestem pod ogromnym wrażeniem. Do tego leciuteńki i naprawdę prowadzić się da jednym palcem, oczywiście bez bobo ;).
Jedno jest pewne, wjadę nim wszędzie (jest wąski) i dam sobie radę sama bez większych wysiłków, a to istotne.

Aia a jest ten kolor?? bo ja właśnie wczoraj odebrałam nawingtona z bobo....Ogólnie ułozyło się tak,że zamawialismy 3 tyg temu kolor ze starej kolekcji,którego już nie było...Pani dzwoniła do mnie z 3 razy i w końcu okazało się ze mają z nowej kolekcji w komplecie tylko czarny i ten zielony...no to zamówiłam zielony (mówiła,że na resztę kolorów trzeba czekać ok 2 tyg.,ale już miałam dość czekania,no i nie ma gwarancji,że będą)
Tylko ja go brałam w zestawie z Maxi Cosi Citi(dla odmiany fotelik jest niebieski :))

oooo...i widze,że się załapałam na stara cenę...bo zapłaciłam za zestaw 1659zł a teraz jest za 1759zł....czyli stówka na ciuszki :):)
 
Ostatnia edycja:
K8libby mi się tak podoba fotelik zamiast gondoli, małe, lekkie :-) widziałam, że u mnie mnóstwo mam jeździ nawet w takie upały, tyle, że producent pisze, że zalecane jest maks pół h jak w samochodzie, więc podejrzewam 3 h spacery odpadają, ale sklepowe na chwilkę, w każdym razie ja tez tak kombinuję :-p

ooo no i mi podsunelyscie super pomysl :p nie bede tachać tej gondoli za kazdym razem, tylko czasem bede brała fotelik na spacerki. nie wiem czy jest ciezszy czy nie, ale na pewno jest mniejszy i poreczniejszy wiec latwiej go bedzie wniesc na 4pietro

weronkazz, nie mialam do czynienia z tym wozkiem, ale wyglada fajnie ;)
 
mala.di, tylko problem jest taki, że ten fotelik prima play jako jedyny na rynku (chyba) rozkłada się całkiem na płasko. W normalnych fotelikach, dziecko ma przedziwaczną pozycję, taką półsiedzącą i to nie jest wskazane dla maluszków. Dziecko może w takim zwykłym siedzieć max 3h z przerwami (tak gdzieś czytałam), ale i to nie gwarantuje prawidłowego rozwoju kręgosłupa malucha.
 
a no ok, to na pewno nie bede dluzej jej tam trzymać :) ale chociaz gdy trzeba bedzie sie przejsc do osiedlowej przychodni... czy wlasnie do sklepu, albo szybciutenko cos zalatwic.
bo ja samochodu nie mam, wiec normalnie nie bede uzywac fotelika..wiec od czasu do czasu, krotki spacerek w tym jej chyba nie zaszkodzi....
 
reklama
Aia a jest ten kolor?? bo ja właśnie wczoraj odebrałam nawingtona z bobo....Ogólnie ułozyło się tak,że zamawialismy 3 tyg temu kolor ze starej kolekcji,którego już nie było...Pani dzwoniła do mnie z 3 razy i w końcu okazało się ze mają z nowej kolekcji w komplecie tylko czarny i ten zielony...no to zamówiłam zielony (mówiła,że na resztę kolorów trzeba czekać ok 2 tyg.,ale już miałam dość czekania,no i nie ma gwarancji,że będą)
Tylko ja go brałam w zestawie z Maxi Cosi Citi(dla odmiany fotelik jest niebieski :))

Też mieliśmy zamówić na Bobo, ale w końcu kupiliśmy w sklepie wózek. Trochę drożej wyszło, ale nie jakoś szokująco, więc rodzice, jako finansujący, doszli do wniosku, że bezpieczniej będzie od ręki wziąć. Może mieli rację ;). Kolory były do wyboru wszystkie z nowej serii kolorystycznej. BTW wg mnie gorszej niż poprzednia, ale mniejsza z tym.
Nie planowałam czerwonego wózka, ale z tych, które były jakoś najbardziej nam podpasował ;).
A fotelik też nabyliśmy Maxi Cosi, tylko Cabrio, brązowy dla odmiany :).

Ale wózek jest jak złoto. Nie mogę się otrząsnąć się z zachwytu. Wczoraj jeszcze próbnie nim pojeździłam. Zmontowałam, rozmontowałam poszczególne części, złożyłam. Bomba. Naprawdę kawał dobrej, poleskiej roboty :).
Mam nadzieję, że tak samo dobrze sprawdzi się w użytkowaniu.

k8libby myślę, że jeżeli fotelik faktycznie rozkłada się na całkiem płasko, to spokojnie będzie mógł być używany na zmianę z gondolą. Problemem fotelików jest właśnie pozycja dziecka, nic innego...Jeżeli tutaj będzie komfortowa, to nie widzę przeciwwskazań do nawet nieco dłuższych niż 0,5 godz. spacerków ;).
 
Ostatnia edycja:
Do góry