reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy na temat wózków :)

Witajcie Drogie Mamusie .
Proszę o pomoc , już kolejny miesiąc mija a mój synek (8 miesięczny bobasek ) nie ma wózka spacerowego . Proszę pomóżcie mi coś wybrać . Chciałabym by spacerówka była wygodna , nadawała się na nadchodzącą zimę , by była duża , dla chłopca , miała regulowany podnóżek .
Pomóżcie
 
reklama
glamm, chyba jeszcze żadna z nas nie przesiadła się na spacerówkę :) to pytanie do kwietniówek, majówek i czerwcówek :)

a tak na marginesie, czy jesteście zadowolone ze swoich wyborów?
u mnie, pomimo, że gondola jest mała, ja jestem zadowolona. Wózek świetnie się prowadzi i świetnie wygląda. Jedyna wada to waga... jest qrewsko ciężki...
 
Ostatnia edycja:
Glammm ja juz corcie mam w spacerowce, kupilam wozek 3 w 1 i spacerowka to jedna z opcji. Wozek Mutsy Evo, wersja spacerowa poki co super: reguolwany podnozek, oparcie mozna rozlozyc do plaskiego (nie jest kubelkowa), pasy, budka z opcja "przedluzenia" i z zaslanianym "okienkiem" (Olivia sie gapi zamiast spac:-p). Czy wystarczajaco duza dla 8 miesieczniaka jeszcze nie wiem, nam poki co sie sprawdza wysmienicie:tak: Aha, no i w zestawie dostalam folie od deszczu, bardzo przydatna u nas, a na zime dokupilam bardzo cieply spiwor do tego modelu.
K8 o ile dobrze pamietam Ty tez masz Mutsy? Ja jestem ze swojego baaaaardzo zadowolona, tak z wygladu jak i z funkcjonalnosci. Na wage tez nie narzekam, i sklada sie szybko, ja tam bym mogla wyliczac same plusy poki co:tak:
 
Do góry