reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

reklama
Sara:-):-):-) aparatka!! skąd im się to bierze??
Alka co chwilę szuka nowych miejsc gdzie może zaglądać i pytać: halo, kto tu mieśka?
ostatnio rolkę po papierze wypytywała a potem przyłożyła do oka i mówi: o! mamę widzę:-)
wczoraj wieczorem wysiadamy z auta, a tu taki piękny wielki księżyc, no to Alka do mnie: "mama sięgnie Ali po księżyc":-p
 
aaa hahha:D mamusia siegnelas ? :D eh no i w te sposob wiadomo skad sie biora powiedzenia ze niektore "ksiezniczki" by chcialy gwiazdke z nieba :D

a propo ksiezyca to nasza mala jest nim zafascynowana :d non stop sie pyta gdzie jest ksiezyc.. gdzie mieszka czy spi itd :D
 
Domiska moja Alka to ma od razu na wszystko odpowiedź: "księźić mieśka w niebie":-)
a jak se dogaduje układając puzzle albo rysując (nie można jej przeszkadzać;-)): ooo właśnie tak... śukamy dalej.... telaś dobźie....
wczoraj farbkami malowała, a ja co chwilę do niej, żeby farbką malowała a nie wodą, no to usłyszałam: mamo ić kuchni, Ala śiama maluje,nie śeśkadzaj:-p no to se poszłam:-D a ta jeszcze z pół godziny nad farbkami siedziała, aż jej kartka zamokła :-p
 
aahhahaha :D jaka fajna Alutka:D:D

u nas Szantusia tez nakazy zakazy :D Mommy! cicho! nie spiewaj/ no singing..tylko ja .. szszszzzzzz nie spiewaj!":D

chyba z moim glosem na starosc coraz gorzej :D
 
hahahha dziewczyny u nas mala nie ma raczej problemow z seplenieniem albo przekrecaniem wyrazow .. mowi bardzo czysto hahaha.. ale dzis dowalila :D:D:D myslalam ze padniemy :D
wiadomo coraz wiecej ozdob na Halloween.. i u jej niani na patio stoi OLBRZYMIII dmuchany Frankenstein.. a ze mala jak sie przekonalismy nie potrafila dobrze wypowiedziec jego imie nagle krzyknela.. "looook mommy [Fakenstajn] :D:D:D

wiecie jak to w jej ang wykonaniu zabrzmialo.. :D:D
 
hehe... dobre, dobre:tak::tak:

jejku, jak ja dawno do was nie zaglądałam:zawstydzona/y:

moja julcia też się rozgadała:-)
z ostatnich śmiesznych sytuacji: goni julcia mały ratlerek szwagierki, julcia ucieka i powtarza: julcia nie bój się milki (tak sie wabi piesek) nie boj się:-D

albo siedzi w pokoju z piotrkiem i zbiera swoje plastikowe kręgle do reklamówki z tekstem: mamę w pupę bić, mamę w pupę bić:-D:-D
 
reklama
"looook mommy [Fakenstajn] :D:D:D
Hahahahha :-D:-D:-D Prawie sie posikalam :-D:-D:-D Slodziacha mala! :-p:-D:-p

Ewus, widze, ze Julcia tez sie rozgadala, brawo! A z tym biciem mamy i kreglami to o co chodzi? ;-):-D :-D

Jak jechalismy wczoraj na ten pogrzeb to w pewnym momencie nasz pas stal, a obok auta jechaly i Sara do nich: "Stój, stój, Sala do babi jeć" :-D:-p
 
Do góry