reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

reklama
pytam dzisiaj Aluty:
- gdzie Ci te paznokcie tak szybko urosły?
a Aluta:
- na deszczu.....
Hahah, zawsze musi byc jakas przyczyna ;-):-) Tylko skad sie biora im takie teksty ;-):-p

Sara non stop mowi cos smiesznego, nie nadazam juz i nic zapamietac nie moge :-p
Z telefonem to nagminnie chodzi i udaje, ze rozmawia i skubana czeka niby, ze ktos jej odpowiada albo o cos ja pyta i normalnie prowadzi sobie takak konwersacje z wylaczona komorka ;-)

A ostatnio myslalysmy z kolezanka, ze padniemy ze smiechu. Siedzialysmy w kuchni i mialysmy po 2 piwka. W pewnym momencie Sara mowi do Pauli:
- Ciemu macie dwa piwka? Nie wolno tyle pić :-p
Paula:
- A dlaczego?
Sara:
-Bo umarniecie dziewciny i będę płakać o waś. :-p:-D
 
Sara mądra dziewczynka!!:-D:-D:-D
Ala dzisiaj:
- dobzie mamo, zjem duzio kaszki i urosnę jeszcze więkśa niś ty i dostanę swojego tatusia.....:-D:-D:-D
 
Sara w urodziny byla w pewnym momencie bardzo znudzona i zmeczona, patrzy wiec na gosci i na caly glos:
"Idzcie juz sobie wszyscy do domu" :-p:-D
Nie wiem po kim ona takak goscinna ;-):-D:-p
 
Sara w urodziny byla w pewnym momencie bardzo znudzona i zmeczona, patrzy wiec na gosci i na caly glos:
"Idzcie juz sobie wszyscy do domu" :-p:-D
Nie wiem po kim ona takak goscinna ;-):-D:-p
Piekne :-D

U nas wczoraj dyskusja przy kapieli - mala sie rozbiera, wlazi do wanny i gadamy:
- Mamo, a czemu ja mam cycusie?
- Bo jestes dziewczynka.
- Mama tez ma cycusie.
- No tak, to dlatego, ze wszystkie dziewczynki maja cycusie.
- A chlopcy?
- Chlopcy nie maja cycusiow, maja siusiaki.
- To czemu tata ma cycusie?
Niestety na ostatnie pytanie nie potrafilam jej odpowiedziec :-D Podobnie jak na pytanie czemu tata ma taki brzuszek jakby mial w srodku dzidzie :-D
 
aparatki z dziewczyn:-D:-D:-D
Aluta ostatnio... porównuje z nami pieprzyki, że ja mam tutaj i tutaj a ona gdzie indziej, no i chodzi sobie bez koszulki po pokoju i gada:
"o tutaj mam piegi, popatrz mamo...oj ale to chyba są cycki:szok:"
:-):-):-) spadłam z fotela:-):-):-)
 
reklama
Karoo, Bedyta, smieje sie wlasnie na glos :-D:-D:-D:-D Boskie :tak::-D:tak::-D:tak:

Sara tez non stop takimi haslami wali, ale nie moge sobie teraz nic konkretnego przypomniec :-p
 
Do góry